Praca CUKIERNIK (O) Wietrzychowice Firma Handlowa HABURA K.F.D.A. Habura S.C.

Stanowisko: CUKIERNIK (O)

Wynagrodzenie: od 2 775 PLN

Zakres obowiązków: cukiernik

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Wietrzychowice (małopolskie)

Pracodawca: Firma Handlowa HABURA K.F.D.A. Habura S.C.

33-270 Wietrzychowice 179, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 775 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wietrzychowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wietrzychowice

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 775 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: mile widziane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie na stan. min. 2 lata (oprócz praktyki szkolnej), książeczka sanepidowska, praca w Wietrzychowicach w godz 7.00-15.00, wynagrodzenie 2775,- brutto do uzgodnienia, umowa na okres próbny 3 mies. Kontakt: Firma Handlowa HABURA K.F.D.A. Habura s.c. 33-270 Wietrzychowice 179, wcześn. kontakt telefoniczny 508310864 (8.00-17.00)

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa HABURA K.F.D.A. Habura S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Termin: wcześn. kontakt telef., Godziny : 8.00-17.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Wietrzychowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wietrzychowice

Numer budynku pracodawcy: 179

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016