Praca CUKIERNIK (PRACE PRZY PRODUKCJI WAFLI) Zręcin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Zręcin, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: prace związane z produkcją i wypiekiem wafli

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania miesięczny + premia

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (PRACE PRZY PRODUKCJI WAFLI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zręcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: cukiernik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana książeczka Sanepiduchęci do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Lewakowskiego 7, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Lewakowskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

danePracodawcy_nrKraz: 13890/2011

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Krosno

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*