Praca COMMUNITY SPECIALIST/ SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH Gdańsk GetResponse Sp. z o.o.

Stanowisko: COMMUNITY SPECIALIST/ SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH

Wynagrodzenie: do 8 946 PLN

Zakres obowiązków: Tworzenie tekstów marketingowych w języku angielskim do mediów spolecznościowych, zarzdząnie profilami firmowymi w mediach społecznościowych, dbanie o komunikację markietingową, odpowiedzialność za kontakty z partnerami biznesowymi, podejmowanie aktywności na rzecz networkingu i pozyskiwania nowych partnerów bizenesowych.

Data publikacji: 2015-12-22

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: GetResponse Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
80-387 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie tekstów marketingowych w języku angielskim do mediów spolecznościowych, zarzdząnie profilami firmowymi w mediach społecznościowych, dbanie o komunikację markietingową, odpowiedzialność za kontakty z partnerami biznesowymi, podejmowanie aktywności na rzecz networkingu i pozyskiwania nowych partnerów bizenesowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 8 946 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
COMMUNITY SPECIALIST/ SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: specjalista do spraw mediów interaktywnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 8 946 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, doświadczenie w tworzeniu tekstów marketingowych, sprzedażowych i PR w języku angielskim, doświadczenie pracy w branży e-commerce 2 lata, łatwość w tworzeniu tekstów marketingowych, doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, biegła znajomośc języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze. Kontakt telefoniczny: 539 998 250

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: GetResponse Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Arkońska 6, 80-387 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Arkońska

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw mediów interaktywnych