Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Starogard Gdański "Kwadres" Jakub Sobiecki

Stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY

Wynagrodzenie: 2 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-03-07

Lokalizacja: Starogard Gdański (pomorskie)

Pracodawca: "Kwadres" Jakub Sobiecki

Tczewska 7, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla szalunkowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: "Kwadres" Jakub Sobiecki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Tczewska

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

1. Nadzoruje przestrzeganie reżimu technologicznego i sanitarnego prowadzących proces produkcyjny pracowników na podległych stanowiskach pracy ZPM.2. Monitoruje pomiary i wyniki CCPs. .3. Współdziała z Mistrzem Produkcji przy organizowaniu i prowadzeniu procesów technologicznych i prac z nimi związanych.4. Ewidencjonuje czas pracy podległych pracowników.
KOOPEROL Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Zduny (pomorskie)

KOSZTORYSANT/OFERENT PRZYGOTOWYWANIE WYCEN - od 3 000 PLN

Przygotowywanie wycen produktów i usług, wprowadzanie ich do systemu zarządzania. Ofertowanie w specjalnie przygotowanym systemie crm.Przygotowywanie dokumentacji w Konkursach organizowanych przez Placówki Naukowe.
GenoPlast Biochemicals Tomasz Schroder - 2017-05-13 - Rokocin (pomorskie)

PRACOWNIK DO CIĘCIA I FORMATOWANIA BLACH - od 1 850 PLN

praca w zakresie ślusarskim produkującym kraty podestowe
Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze "STOLMEX" Łojewscy Sp. jawna - 2016-09-02 - Janin (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 3 062,77 PLN

- aktywne pozyskiwanie Klientów, - promowanie oferty i Marki GENOPLAST BIOCHEMICALS oraz Marki w portfelu Frmy,- realizacja celów sprzedażowych,- skuteczne doradztwo odpowiadające na potrzeby Klientów.
GenoPlast Biochemicals - 2016-08-16 - Rokocin (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 000 PLN

Przetwarzanie i przewożenie surowców na miejsce wykonywania prac. Mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń. Sortowanie produktów. Przeprowadzanie obróbki wstępnej surowca wg określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń. Wykonywanie innych zadań pokrewnych.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Zduny (pomorskie)

KIEROWCA KAT"C" - od 2 000 PLN

doświadczenie w zawodzie
EUROBUD Chajewscy Sp. Jawna - 2017-05-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 200 PLN

składanie i rozkładanie szalunków w różnych systemach, dbałość o powierzony sprzęt i materiał, prace związane z szalowaniem stropów i ścian
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 750 PLN

wykonywanie prac malarskich, szpachlowanie, malowanie
MSP "SMOK" Keister, Ksepka - Spółka Jawna - 2015-12-03 - Starogard Gdański (pomorskie)

MALARZ - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Usługi Remontowo-Budowlane Ramzes Pawłowski - 2016-08-30 - Kokoszkowy (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. INFORMACJI NAUKOWEJ - od 6 600 PLN

Opracowywanie druków informacyjnych na potrzeby procesów rejestracyjnych na obszarze UE oraz poza UE. Aktywna współpraca z agencjami rejestracyjnymi w zakresie korekt druków informacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

STOLARZ - 2 000 - 2 500 PLN

produkcja mebli kuchennych, łazienkowych i biurowych
TECHNIKA MEBLI KUCHENNYCH ROGACZEWSKI ZBIGNIEW - 2017-06-28 - Jabłówko (pomorskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie kontrahentów na rynku wschodnim, podtrzymywanie relacji z klientami, obsługa klienta
ROCKET POLAND SP. Z O.O. - 2016-08-31 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Montaż szalunków systemowych elementów żelbetowychv (ściany, stropy, słup, podciągi) w oparciu o system PERI, DOKA, ULMA.
BET-SYSTEM Sp. z o. o. - 2017-07-12 - Zeńbok (mazowieckie)

KAFELKARZ - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie woj. pomorskiego.
HARTUNA SP. Z O.O. - 2016-06-27 - Skarszewy (pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

Wypełnianie dokumentów transportowych, (CMR, tachobuch), utrzymanie czystosci w aucie, obsługa nawigacji i punktualność, na rozładunkach i załadunkach.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 13 PLN

szalowanie stropów, teriva żelbetowych, schodów, windy, gzymsów
USŁUGI BRUKARSKO-ŻELBETONOWE KLAUDIA SZPONAR - 2016-07-11 - Stargard (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa koparko-ładowarki
Usługi Koparko-Ładowarką SMUKI Krzysztof Smukalski - 2016-04-07 - Krąg (pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Układanie kompozycji i bukietów okolicznościowych, pomoc przy wykładaniu kwiatów do sprzedazy, obsluga kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

INŻYNIER BUDOWY DRÓG - 997,4 PLN

Przygotowanie ofert przetargowych, rozliczanie kosztów budowy, rzygotowanie dokumentacji powykonawczej, pozyskiwanie dostawców i usługodawców.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Owidz (pomorskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
EUROBUD Chajewscy Sp. Jawna - 2017-06-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

Brak danych
WNORTEX Dominik Wnorowski - 2016-08-31 - Owidz (pomorskie)

ROBOTNIK - od 2 000 PLN

sprzątanie płyty głównej i pomocniczej targowiska sprzątanie parkingów wokół targowiska-zamiatanie,usuwanie odpadów,ładowanie śmieci do kontenerów
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W STAROGARDZIE GDAŃSKIM - 2017-05-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH - od 1 850 PLN

- montaż elementów instalacji HVAC zgodnie z wytycznymi i rysunkiem technicznycm, ocena poprawności działania instalacji
SIMBESCO POLSKA Sp.z.o.o. - 2016-07-04 - Janin (pomorskie)

HYDRAULIK - od 4 210 PLN

zgodne z zawodem
FIRMA "TEGAZ-SYSTEM" MIROSŁAWA CZARLIŃSKA - 2017-02-22 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 45 PLN

szalowanie ścian, stropów, prace murarskie
Work Service Express Sp. z o.o. - 2016-06-13 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

- prowadzenie magazynu,- wykonywanie czynności związanych z działalnością magazynu,- przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie produktów,- rozmieszczanie towarów w magazynie,- wykonywanie zadań pokrewnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zduny (pomorskie)

BLACHARZ - od 2 300 PLN

- produkowanie wyrobów, półproduktów zgodnie z zamówieniami produkcyjnymi i poleceniami przełożonego,- wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku pracy,- identyfikacja i opisywanie produkowanych wyrobów, półwyrobów itp.- transport międzyoperacyjny,- utrzymanie czystości na stanowisku pracy,- przestrzeganie przepisów BHP.
CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-11-24 - Koźmin (pomorskie)