Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY

Wynagrodzenie: od 2 220 PLN

Zakres obowiązków: PRACE BUDOWLANE

Data publikacji: 2015-12-11

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 220 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wystawianie szalunków, uprawnienia prace wysokościowe pow 3 m

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie się z organizacją pracy, z asortymentem, programem sprzedażowym, obsługa klienta działu ogród, dekoracje (doradztwo, pomoc w wyborze, w podjęciu decyzji), wysatwianie dokumentów sprzedazowych, magazynowych, tworzenie zamówień, układanie, metkowanie i kodowanie towarów, kontrola stanów magazynowych z półką, rozpakowywanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa programu komputerowego, terminali oraz kasy. Organizowanie przyjęć urodzinowych dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

OPIEKUN - do 1 850 PLN

Nadzór nad prawidłowym korzystaniem z pomieszczeń, sprzętu przeznaczonego do użytku osób potrzebujących, nadzór nad przestrzeganiem przez osoby przebywające całodobowo regulaminów wewnętrznych Ośrodków, wsparcie osób zakwaterowanych w wypełnianiu czynności życia codziennego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Gliwice pow. 50 roku życia zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie: zawodowe; ks. sanepidu+badanie kału nie starsze niż 10 lat; mycie naczyń stołowych; obsługa zmywarki; przygotowywanie jarzyn do dalszej produkcji; prace porządkowe w kuchni; dwie zmiany - 12/24; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Gliwice (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Tczew (pomorskie)

-obsługa klienta w zakresie ruchu turystycznego,-sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych,-wystawianie kart pokładowych,-sprzedaż imprez turystycznych, -rezerwacja hoteli,-nauka systemu merlinxm-zapoznanie się z ofertą hoteli i kierunków turystycznych,-obsługa klientów w zakresie oc komunikacyjnego i turystycznych,-obsługa komputera,-nadanie korespondencji,-wysyłanie ofert drogą mailową,-obsługa strony internetowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Świebodzin (lubuskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - od 2 000 PLN

opieka pielęgnacyjna i edukacyjna w żłobku
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER (Z) - do 2 800 PLN

Elektromonter
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sulbiny (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

dostarczanie i odbieranie korespondencji z UM Św-ce, udzielanie informacji petentom, wysyłanie korespondencji pocztą itp.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Świętochłowice (śląskie)

POMOCNIK OPERATORA WĘZŁA PRODUKCYJNEGO - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń związanych z produkcją emulsji asfaltowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

ANALITYK KREDYTOWY - od 6 645 PLN

Praca w dziale kredytu. Ocena zdolności kredytowej klienta tureckiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zabierzów (małopolskie)

ARTYSTA KANAPKOWY M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

FLORYSTA - STAŻ - 997,4 PLN

układanie bukietów okolicznościowych: weselnych, pogrzebowych, i na inne okazje; obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Chrzanów (małopolskie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ ROŚLIN NA TARGACH I BAZARACH, ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW ZIELENI (DOKONYWANIE NASADZEŃ, PIELĘGNACJA)
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zwrócona (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz- oferta pracy realizowana w drodze refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy, finansowany z ( Algorytm). Wymagania: umiejętność obsługi maszyn do cięcia i zaginania, samodzielność, umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia spawalnicze, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, obsluga wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Rogalin (lubelskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Kosów Lacki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 2 950 PLN

opracowywanie ofert handlowych w języku angielskim lub kurdyjskim, koordynowanie zleceń, przygotowywanie ofert biznesowych, wyjazdy do klientów, kontakt z klientami w języku kurdyjskim
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

zgodnie z ofertą
kontakt przez PUP - 2017-05-27 - Bytów (pomorskie)

ASYSTENT W DZIALE HANDLOWYM - 997,4 PLN

pisanie pism i ofert handlowych, archiwizacja dokumentów, wsparcie bieżących działań działu handlowego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Pszczyna (śląskie)

KUCHARZ SUSHI MASTER - od 1 000 PLN

- Przygotowywanie SUSHI. Kontakt z klientem. Rozliczanie zmiany. Składanie zamówień na towar. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.- Miejsce wykonywania pracy w jednym z punktów gastronomicznych: Katowice, Jaworzno, Zabrze, Sosnowiec oraz Kraków.- Wynagrodzenie: 1000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 9:00-21:00 + soboty: 9:00-21:00 + niedziela: 10:00-20:00 lub 9:00-21:00 (Punkt w Katowicach). Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku Kucharza Sushi Master. Wymagana umiejętność przygotowywania, kręcenia SUSHI.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 093 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bądki (pomorskie)

OPERATOR LINII DO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO BLACH (Z) - do 2 000 PLN

obsługa linii do cięcia wzdłużnego blach, konserwacja sprzętu technicznego i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, utrzymanie ciągłości produkcji i wykonanie norm produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Zakliczyn (małopolskie)