Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: PRACE BUDOWLANE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 220 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wystawianie szalunków, uprawnienia prace wysokościowe pow 3 m

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. z drewna, przyjmowanie zamówień itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Głogów (dolnośląskie)

KONSERWATOR - od 1 000 PLN

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń Hotelu Jasek: konserwacja i drobne naprawy w celu utrzymanie obiektów, instalacji i urządzeń technicznych.Planowane wynagrodzenie: 1000 zł brutto, stawka godzinowa 13 zł/h + zapewnienie wyżywienia i zakwaterowania. Przewidywana ilość godzin: ok. 76.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Nowy Glinnik (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

- załadunek i rozładunek towaru,- czyszczenie jelit i żołądków,- mycie samochodów
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Papiernia (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Rakowo (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK MOTOCYKLOWY - od 1 200 PLN

Diagnozowanie i naprawa motocykli, obsługa użytkowanie motocykli. Praca 20 godz./tydz., od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piastów (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP, p. poż., działalnością wydziału, wypisywanie wezwań, przygotowywanie poczty do wysyłki, prace kancelaryjne w wydziale, rejestrowanie korespondencji wychodzącej, wprowadzanie danych do komputera, pomoc w archiwum zakładowym, przygotowywanie projektów pism urzedowych, inne prace kancelaryjne
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWBIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc administracyjna w Dziale Usług Rynku Pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Praca związana z szalowaniem elementów konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Oświęcim (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Radom (mazowieckie)

LOGISTYK - do 1 100 PLN

PRZYJMOWANIE I PRZYGOTOWYWANI EPRZESYŁEK NA TERENIE UEWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMUTERA, 3 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CZESKIEGO ORAZ SŁOWACKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

TRANSPORT TOWARÓW SAMOCHODEM DOSTAWCZYM. Trasy Wrocław i okolice.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

- obsługa czytników kart płatniczych- obsługa stanowiska tankowania samochodów gazem płynnym- obsługa programu kasowego w komputerze
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Słupca (wielkopolskie)

DORADCA DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI DLA CUDZOZIEMCÓW - od 1 500 PLN

obsługa klientów w zakresie finansów i nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem cudzoziemców, głównie obywateli Ukrainy, umawianie spotkań, prezentacja ofert w języku ukraińskim i rosyjskim, monitorowanie rynku finansowego i nieruchomości, zawieranie transakcji z obywatelami Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Piaseczno (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

załadunek złomu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tryńcza (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

XXX
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Gowidlino (pomorskie)

TYNKARZ - POSADZKARZ - od 2 000 PLN

Układanie tynków romańskich, renowacyjnych, wapiennych, gipsowych, montaż posadzek, okładzin ściennych, przygotowywanie zapraw, materiałów budowlanych. Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Inkasowanie należności, przyjmowanie należności, rozliczanie kasy.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Lepienie pierogów, sprzedaż w sklepie mięsno - wędliniarskim. W pierwszym mcu pracy wynagrodzenie 2000zł, w kolejnych większe +premia zależna od obrotu firmy (od 200 zł) Praca w godz. 6-14.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PIONKI-OGRODNIK - od 12 PLN

Prace przy budowie, pielęgnacji ogrodów.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Pionki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Chorzów (śląskie)

POMOC DOMOWA - od 1 850 PLN

Gotowanie ( kuchnia międzynarodowa), sprzątanie, znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego - biegła.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Januszowice (małopolskie)

GEODETA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)