Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Gdynia Firma Usługowo - Budowlana "IKU" RAFAŁ WICKA

Miejsce pracy: 81-323 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 450 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2450 zł brutto

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 450 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 2 lata.

Nazwa pracodawcy: Firma Usługowo - Budowlana "IKU" RAFAŁ WICKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

STAROWEJSKA 1/407, 81-356 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: STAROWEJSKA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.06.2016