Praca CIEŚLA - PRUSZKÓW Pruszków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykonywanie, konserwacja, naprawa i rozbiórka konstrukcji, analiza rysunków roboczych i ustalanie ich na podstawie robót, przygotowywanie konstrukcji do montowania, wykonywanie form i deskowań do konstrukcji betonowych i żelbetonowych, praca 6 dni w tygodniu w godz. 8-16

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA - PRUSZKÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 01.05.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 4)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, minimum 4 lata stażu pracy na podanym stanowisku, doświadczenie w budownictwie, prawo jazdy kategorii B., dobry stan zdrowia, znajomość języków obcych - brak

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*