Praca FRYZJER - KA Bodzentyn Sylwia Dyk Usługi Fryzjersko - Kosmetyczne

Kielecka 3, 26-010 Bodzentyn, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie usług fryzjerskich w salonie w Bodzentynie. Salon damsko - męski. Kontakt tel. 533 590 846

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER - KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bodzentyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bodzentyn

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe 1 rok

Nazwa pracodawcy: Sylwia Dyk Usługi Fryzjersko - Kosmetyczne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Bodzentyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bodzentyn

Ulica pracodawcy: Kielecka

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016