Praca CIEŚLA Łoziska USŁUGI BUDOWLANE Grzegorz Rogalski

Fabryczna 55/2, 05-500 Łoziska, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wykonywanie konstrukcji dachowych, krycie dachów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łoziska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lesznowola

Zawód: cieśla*

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 14.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykonywanie konstrukcji dachowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: USŁUGI BUDOWLANE Grzegorz Rogalski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Bronisława Czecha 75, 04-505 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Bronisława Czecha

Numer budynku pracodawcy: 75

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.04.2016