Praca CIEŚLA Celinów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Celinów, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: prace szalunkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Celinów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - ASYSTENT KSIĘGOWY DS RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Opole (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym, transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Suchodół (mazowieckie)

DYSPOZYTOR CENTRALI RADIOTAXI - od 1 850 PLN

odbiór telefonów, wprowadzanie zleceń do systemu radio taxi, prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

KLINIARZ - od 1 850 PLN

Przerób kamienia, produkcja elementów murowych oraz formaka
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Roztoka (dolnośląskie)

TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA - od 1 850 PLN

naprawa i montaż maszyn i urządzeń rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Samwodzie (mazowieckie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - do 2 400 PLN

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ / RĘCZNE PRACE TRANSPORTOWE, PRACA STOJĄCA, PRACE PORZĄDKOWE, DŹWIGANIE POWYŻEJ 20 KG, PRACE W SYSTEMIE IV BRYGADOWYM I III ZMIANOWYM, OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄMIEJSCE PRACY: UL. KWIATKOWSKIEGO WROCŁAW
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

organizowanie sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Puńców (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

DYSPOZYTOR RADIOTAXI - od 1 850 PLN

utrzymanie ładu na stanowisku pracy, odbieranie telefonów, obsługa centrali radio-taxi, obsługa komputera,
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sosnowiec (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Pakowanie palet, foliowanie palet, prowadzenie wózka widłowego, odbieranie z produkcji, sprawowanie pieczy nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - PRACE INTERWENCYJNE FP (HENRYKÓW) - od 1 000 PLN

wykonywanie prostych prac remontowych na terenie szkoły, wykonywanie drobnych napraw, utrzymywanie w czystości terenu przed szkołą
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Szprotawa (lubuskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i serwowanie napojów,obsługa klientów baru.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jarosław (podkarpackie)

MONTER BRAM I OGRODZEŃ - od 1 850 PLN

Montaż bram i ogrodzeń u zamawiającego. Umowa zlecenie, 160 h/m-c.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Małuszów (dolnośląskie)

MONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gdańsk (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. TESTOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 8 500 PLN

Tworzenie planu testów, projektowanie scenariuszy testowych, testowanie funkcjonalne, testowanie regresywne i akceptacja, projektowanie, kodowanie i wykonywanie skryptów testowych, przygotowanie testów spełniających wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Korzybie (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

kompletowanie zamowień klientów zgodnie z zamowieniem; pakowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki; dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysylki; zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Mleczewo (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA/PRACOWNIK BIUROWY ( 30 S EFS POWER) - 997,4 PLN

oferta stażu: obsługa pacjentów w rejestracji przychodni
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Józefów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

g
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

15S - MŁODSZY KUCHARZ - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni indyjskiej, bengalskiej i arabskiej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Radom (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - do 2 000 PLN

Projektowanie i wykonywanie broszur, ulotek w języku arabskim i angielskim. Zarządzanie stroną internetową firmy. Wykształcenie wyższe - administracja. Doświadczenie zawodowe 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - do 2 352 PLN

Wykształcenie zawodowe; min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarza w przemyśle motoryzacyjnym; bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; zakres obowiązków: wysoce precyzyjna obróbka ślusarska podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Gliwice (śląskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i układanie towaru, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pińczów (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Leżajsk (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa programów Word, Excel, sporządzanie ofert, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Pszczyna (śląskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych w budynku, mycie podłóg, mycie okien, wycieranie kurzu, opróżnianie koszty na śmieci, zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynku firmy, utrzymywanie w czystości parkingu.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Lubań (dolnośląskie)