Praca BUSINESS SUPPORT OFFICER / SPECJALISTA DS. WSPARCIA BIZNESOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BUSINESS SUPPORT OFFICER / SPECJALISTA DS. WSPARCIA BIZNESOWEGO

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: Odbieranie przychodzących połączeń, kontakt z klientem.

Data publikacji: 2016-09-01

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Odbieranie przychodzących połączeń, kontakt z klientem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
BUSINESS SUPPORT OFFICER / SPECJALISTA DS. WSPARCIA BIZNESOWEGO

Data zakończenia pracy: 25.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe dowolne, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętności interpersonalne, biegła znajomość języka angielskiego, tureckiego oraz azerskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie