Praca BUKIECIARZ-SPRZEDAWCA Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.88

Zmianowość pracy: inna

Liczba godzin pracy w tygodniu: 35.2

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca na 4/5 etatu - 140h miesięcznie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUKIECIARZ-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: bukieciarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 600 PLN

Data zakończenia pracy: 01.07.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Bukieciarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: średnie, znajomość kwiatów ciętych i doniczkowych, układanie bukietów, wykonywanie ozdób i dekoracji, dwa lata pracy w zawodzie bukieciarz, florysta, obowiązki: praca w kwiaciarni polegająca na składaniu bukietów dla klienta lokalnego i na zamówienia do przesyłek. Obsługa klientów kwiaciarni, przyjmowanie zleceń, również telefonicznych, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, czyszczenie kwiatów, wymiana wody wazonach, dbanie o wystrój i czystość miejsca pracy.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bukieciarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.06.2016