Praca BUFETOWA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wydawanie posiłków na bufecie, obsługa klienta, obsługa cateringu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność, czystość

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kolbuszowa (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 2 300 - 2 900 PLN

składanie gałęzi,czyszczenie szlaków zalęgającego drewna
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Straż (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 750 PLN

prxyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Przasnysz (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Opieka i pielęgnacja nad osobami chorymi.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Rudki (świętokrzyskie)

INSPEKTOR DS CDD UTILITY - od 4 500 PLN

Analiza wstępnych bądź istniejących ocen ryzyka,Zapewnienie właściwej kontroli due diligence,Przegląd baz danych, Weryfikacja i analiza dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, opieka nad dziećmi, zaspokajanie potrzeb dzieci, sprawowanie opieki nad dziećmi, wymyślanie zabaw dla dzieci, wspomaganie wychowawcze dzieci (nauka zasad kultury, rozpoznawanie dobra od zła), realizacj programu wczesnoszkolnego, prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz ruchowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rumia (pomorskie)

BARISTA - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie drinków, kaw, herbat, deserów itp.2. Obsługa klienta3. Prace porządkowe4. Sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łęczyca (dolnośląskie)

SORTOWACZ - do 1 850 PLN

Wykształcenie: podstawowe; doświadczenie zawodowe w sortowaniu cegieł; dokładność; sumienność; sortowanie cegieł; trzy zmiany; umowa zlecenie; miejsce pracy: Sierakowice k. Gliwic;
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sierakowice (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Ocieplanie budynków, tynkowanie, nakladanie masy tynkarskiej
kontakt przez PUP - 2014-06-17 - Nieczajna Górna (małopolskie)

FRYZJER MĘSKI - od 2 000 PLN

Fryzjerstwo męskie
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA ZDROWIA PUBLICZNEGO - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

obsluga klienta,zamawianie towaru,wypisywanie faktur,przyjmowanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Ruchocice (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Głogów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wykonywanie prac magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

dokonywanie zakupów w imieniu pracodawcy, sprzedaż towaru, kontakt z klientem mówiącym w języku hindi i francuskim, poszukiwanie klientów, umawianie spotkań oraz negocjowanie warunków umów; ewentualnie wyjazdy służbowe do Indii w celu domknięcia sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Pabianice (łódzkie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Dębowiec (wielkopolskie)

MŁYNKOWY - od 2 000 PLN

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, prace montażowe komponentów do sprzętu AGD, praca stojąca. Równoważny system pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Realizacja i pozyskiwanie zamówień z branży stomatologicznej.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Zamość (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 350 PLN

Sprawdzanie dokumentów z załadunku i rozładunku, kierowanie samochodem, pilnowanie towaru, w czasie załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żdżary (lubelskie)

STAŻ - POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pon - Pt 7:30 - 15:30
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie firmy w Otrębusach. Praca na pełny etat od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Otrębusy (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

wyksz. średnie, znajomość języka angielskiego, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)