Praca BUFETOWA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BUFETOWA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wydawanie posiłków na bufecie, obsługa klienta, obsługa cateringu

Data publikacji: 2016-06-30

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wydawanie posiłków na bufecie, obsługa klienta, obsługa cateringu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność, czystość

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej; sprzedaż; wykładanie towarów.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Radlin (śląskie)

SOUND DESIGNER - od 1 850 PLN

Nadzorowanie i kontrolowanie procesów związanych z realizacją nagrań studyjnych wydawnictw muzycznych, kreacja warstwy dźwiękowej filmu, programu radiowego lub telewizyjnego, widowiska, koncertu, przedstawienia.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW GUMOWYCH - od 1 850 PLN

wulkanizacja profili gumowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Falniów (małopolskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 925 PLN

Zbiór owoców, cięcie sadu, sortowanie owoców, podlewanie sadu, pielenie, dbanie o porzadek w gospodarstwie.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Goźlin Górny (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 950 PLN

Praca na targowisku wymaga dużej samodzielności. Ze względu na prowadzenie kontaktów handlowych wymagana jest samodzielność i znajomość języka ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Pułtusk (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

szlifowanie kontenerów, łączenie elementów, wiercenie, cięcie, piłowanie, gięcie, czyszczenie kontenerów
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Ryki (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY ST(POWER) - 997,4 PLN

- montaż gotowych konstrukcji metalowych- montaz ławek- montaż piaskownic
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, pozyskiwanie i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN MEDYCZNY (STAŻ) - 997,4 PLN

opieka nad osobami
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Lubin (dolnośląskie)

REFUNDACJA -30- (ART. 150F) - POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości, obsługa klientów sprzedających oraz poszukujących nieruchomości, czynności zmierzające do zawarcia umowy obrotu nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Katowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN PRALNICZYCH - do 925 PLN

Przyjmowanie i klasyfikowanie brudnego asortymentu do prania;przygotowywanie i ważenie wsadów do procesu technologicznego prania; wybieranie technologii, uruchamianie i nadzorowanie procesu prania; obsługiwanie i nadzorowanie pracy maszyn i systemów pralniczych; odbiór ilościowy i pakowanie tekstyliów do wydania klientowi; prowadzenie dokumentacji procesu prania; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomią i ochroną środowiska.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

sprzątanie ulic miasta, opróżnianie koszy na śmieci znajdujących się na terenie miasta, w okresie zimowym odśnieżanie ulic, w okresie letnim podlewanie roślin, utrzymywanie w czystości skwerów
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Drobin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

odbiór towarów zgodnie z dokumentami dostawyobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Lipinki (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 850 PLN

pomoc nauczycielowi w organixacji zajec opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Przypisówka (lubelskie)

ASYSTENT WALCOWNI - do 2 100 PLN

obsługa szaf sterowniczych, wprowadzanie receptur, procesów do komputera, czuwanie nad stanem surowców w zbiornicach
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Bytom (śląskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Jaworzno (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie elementów stolarki
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Jastrząb (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie dzianiny- m.in. odzież sportowa
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Zgierz (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi w organizacji i prowadzeniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, gry i zabawy oraz opieka w czasie wyjścia na spacer, wycieczki, plac zabaw, pomoc w czasie wykonywania dekoracji i gazetek tematycznych, praca z dziećmi od 4-6 lat
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Toporowice (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 925 PLN

sprzątanie obiektu biurowego
Wiktoria Demko FIBERTONE - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

czynności wg zlecenia, czynności związane z naprawianiem sprzętu, elementów podwozia samochodowego, wymiana części uszkodzonych
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Bytom (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Leżajsk (podkarpackie)

ROBOTNIK LEŚNY - INTERWENCYJNE - od 1 850 PLN

krzesanie drzew, usuwanie i sprzatanie gałęzi
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Skierniewice (łódzkie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - 997,4 PLN

praca przy grillu, frytkownicach, tosterach oraz garnirowaniu; uzupełnianie zapasów; przygotowywanie produkcji (np. kanapek, sałatek) i półproduktów; utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących; zestawianie i wydawanie zamówień;Prace magazynowe: dostawy półproduktó na obszar produkcji i sprzedaży;l
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gniezno (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 10 PLN

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE, WYKONYWANIE TYNKÓW KAŻDEGO RODZAJU, WYKONYWANIE MURÓW Z WSZELKIEGO RODZAJU MATERIAŁÓW, PRACE REMONTOWE ITD;WYMAGNIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, OBSŁUGA MASZYN BUDOWLANYCH, UPRAWNIENIA DO PRAC NA WYSOKOŚCIACH, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 2-5 LAT, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO, UKRAIŃSKIEGO;CZAS PRACY: CZAS NIEZBĘDNY DO WYKONANIA ZLECENIA W GODZINACH: 08.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PROJECT MANAGER - od 6 500 PLN

Wdrażanie nowych projektów (nowe części do produkcji), tworzenie, aktualizowanie i nadzór nad dokumentacją projektową, kontrola i dbałość o redukcję kosztów wdrożenia projektów, nadzór nad pracami wdrożenia projektu, kontrola harmonogramu projektu, terminów realizacji zadań projektowych, kontakt z klientem w celu raprtowania i analizy statusu wdrożenia projektu, kontrola i monitoring kosztów wdrażania projektów, kontakt z oddziałami HUF w Stanach Zjednoczonych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Tychy (śląskie)