Praca BRYGADZISTA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO Tyczyn TYCZYŃSKA FABRYKA URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH "TYWENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

ORKANA 1, 36-020 Tyczyn, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
nadzorowanie zleceń produkcyjnychkierowanie pracownikami produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tyczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tyczyn

Zawód: technik mechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość rysunku technicznego maszynowego

Nazwa pracodawcy:
TYCZYŃSKA FABRYKA URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH "TYWENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Tyczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tyczyn

Ulica pracodawcy: ORKANA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik mechanik*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO LEKKIEJ PRODUKCJI - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
PPHU SPEERTO Sp. z o.o. - 2016-10-10 - Boguchwała (podkarpackie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

-opieka nad stanem technicznym budynku, sprzętem, urządzeniami gospodarczymi, - odpowiedzialność za sprawne utrzymanie i terminowe przeglądy sprzętu PPOŻ.-drobne prace modernizacyjne na terenie obiektu -prace porządkowe wokół budynku-usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii w zakresie urządzeń wodno-kanalizacyjnych / instalacji elektrycznej
SPA HOTEL SPLENDOR JOLANTA WALIGÓRA - 2016-04-04 - Siedliska (podkarpackie)

NAWIGATOR OPERATOR WIERTNICY - od 4 200 PLN

pomoc operatora wiertnicy, nawigacja pracy maszyny
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - WYROBY SZKLANE - od 2 000 PLN

PRACOWNIK PRODUKCJI
P.P.U. CZA- TA NICIAK SP.J - 2016-06-30 - Bzianka (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Sprzedaż materiałów budowlanych w siedzibie firmy oraz w terenie u klienta.Pozyskiwanie nowych klientów.Przygotowywanie wycen budowlanych, zamawianie towaru.
CZARNIKBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-27 - Trzebownisko (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

rozwozenie produktów nabiałowych po terenie podkarpacia
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA - 2016-05-12 - Trzebownisko (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ ŚNIADANIOWY - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE POTRAW ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI RECEPTURAMI,ZAPEWNIENIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG ORAZ PRZESTRZEGANIE NORM I STANDARDÓW PRODUKCJI,ZACHOWANIE ESTETYKI WYDAWANYCH DAŃ,ZACHOWANIE CZYSTOŚCI STANOWISKA PRACY,WSPÓŁPRACĘ Z POZOSTAŁYM PERSONELEM GASTRONOMII.
SPA HOTEL SPLENDOR **** - 2016-10-03 - Siedliska (podkarpackie)

KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

BARTOSZ BOBOWSKI - 2016-01-28 - Wysoka Głogowska (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ - od 1 850 PLN

prace pomocnicze pakowanie
P.P.U. CZA- TA NICIAK SP.J - 2016-06-13 - Lubenia (podkarpackie)

KELNER/KELNERKA - od 1 850 PLN

ITALIAN MADE Dominika Jaskuła - 2016-11-22 - Boguchwała (podkarpackie)

OPERATOR MANITU - od 1 850 PLN

D. A. GLASS DOROS TEODORA - 2016-09-22 - Rogoźnica (podkarpackie)

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNU - od 2 300 PLN

- OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO- DOWÓZ MATERIAŁÓW DO LINII MONTAŻOWYCH Z MAGAZYNU- PRACE NA MAGAZYNIE
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O. - 2016-10-07 - Rogoźnica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH - od 2 000 PLN

Brak danych
Master Auto Sp. z o.o. - 2016-02-04 - Świlcza (podkarpackie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 3 300 PLN

PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM.
FIRMA DORADCZO SZKOLENIOWA MICHAŁ KREMPA - 2016-11-09 - Tajęcina (podkarpackie)

ZBROJARZ - od 3 500 PLN

TRANSPORTOWANIE ORAZ MAGAZYNOWANIE MATERIAŁÓW I WYROBÓW ZBROJARSKICH;CZYSZCZENIE, PROSTOWANIE, CIĘCIE ORAZ GIĘCIE PRĘTÓW ZBROJENIOWYCH;MONTOWANIE SIATEK I SZKIELETÓW ZBROJENIOWYCH;UKŁADANIE ORAZ MONTOWANIE ZBROJENIA W DESKOWANIACH I FORMACH;WYKONYWANIE PREFABRYKATÓW ZBROJARSKICH;KONTROLOWANIE JAKOŚCI WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI ZBROJARSKICH;KONTROLOWANIE PROCESU WYKONYWANIA SIATEK I SZKIELETÓW ZBROJENIOWYCH ORAZ OCENIANIE JAKOŚCI WYKONANIA;ORGANIZOWANIE STANOWISKA PRACY ZGODNIE Z PRZEPISAMI BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY, OCHRONY PPOŻ., ORAZ WYMAGANIAMI ERGONOMII ORAZ OCHRONY ŚRODOWISKA.
KARPAT-BUD SP. Z O.O. - 2016-06-15 - Rogoźnica (podkarpackie)

MAGAZYNIER-ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zamawianie i wydawanie materiałów
ENERGOSIECI PODKARPACIE SP Z OO - 2016-04-13 - Rogoźnica (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

• PRACA NA LINIACH MONTAŻOWYCH PATCHCORDÓW ŚWIATŁOWODOWYCH,• PRACA ZGODNA Z INSTRUKCJAMI PRACY, PRZESTRZEGANIE OGÓLNYCH PRZEPISÓW,• REALIZACJA POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW, WYRABIANIE NORM PRODUKCYJNYCH POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM ORAZ JAKOŚCIOWYM
VARIOEDGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Zaczernie (podkarpackie)

SZLIFIERZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

GLOBINIT SP. Z O.O. - 2016-09-07 - Łąka (podkarpackie)

DO UZGODNIENIA
SPA HOTEL SPLENDOR **** - 2016-08-22 - Siedliska (podkarpackie)

TYNKARZ MASZYNOWY - 3 000 - 4 000 PLN

wykonywanie tynków maszynowych
"E - Union" Michał Witowski Wola Rafałowska 225 c - 2016-02-29 - Wola Rafałowska (podkarpackie)

OPERATOR MASZYNY, PAKOWACZ - od 2 050 PLN

OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKUJĄCYCH WYROBY Z PAPIERU DO CELÓW SPOŻYWCZYCH ORAZ WYKONYWANIE INNYCH PRAC ZWIĄZANYCH Z PRODUKCJĄ WW. WYROBÓW.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "DOBIS" SP. Z O. O. - 2016-09-12 - Trzciana (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż klimatyzatora, naprawa, konserwacja i montaż instalacji sanitarnych,kontrola szczelności instalacji sanitarnych,układanie, spawanie i uszczelnianie rur
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Rudna Mała (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed