Praca BRYGADZISTA Czarnowice FRUCTOFRESH GROUP SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko: BRYGADZISTA

Wynagrodzenie: 1 750 - 2 000 PLN

Zakres obowiązków: zarządzanie zespołem podległych pracowników, szkolenie pracowników, kontrola stanów produkcyjnych

Data publikacji: 2015-11-12

Lokalizacja: Czarnowice (lubuskie)

Pracodawca: FRUCTOFRESH GROUP SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Miejsce pracy:
66-620 Czarnowice, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie zespołem podległych pracowników, szkolenie pracowników, kontrola stanów produkcyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarnowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gubin

Zawód: mistrz produkcji w przemyśle spożywczym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 000 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność pracy w zespole, zarządzanie grupą, znajomość języków obcych mile widziana

Nazwa pracodawcy:
FRUCTOFRESH GROUP SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv oraz świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Gubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnowice

Profil działalności pracodawcy:
Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: mistrz produkcji w przemyśle spożywczym