Praca BRYGADZISTA Chełm Śląski Usługi Transportowe Opitek Henryk

41-403 Chełm Śląski, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad grupą pracowników. Nadzór nad wykonywaniem prac drogowych, wodociągowych, wodno-kanalizacyjnych, itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm Śląski

Zawód: kierownik budowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia budowlane, umiejętność kierowania grupą pracowników, miejsce pracy - woj. śląskie i małopolskie;

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Opitek Henryk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Życiorys zawodowy (CV).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt tel. 510-877-153

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: bieruńsko-lędziński

Gmina pracodawcy: Chełm Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm Śląski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik budowy