Praca BRUKARZ Żywiec kontakt przez PUP

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: roboty budowlane, obsługa zagęszczarki

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Żywiec (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
operator zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych,wszystkie typy,klasa III

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Adres strony pracodawcy: www.elmontaz.pl

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Instalacje elektryczne, telekomunikacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie korespondencji elektronicznej, przygotowanie ofert, prowadzenie biura, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Gruczno (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

diagnoza i usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania komputerowego, administracja bazami danych i systemami ich pokrewnymi, obsługa i administracja lokalnych sieci komputerowych, administracja bezpieczeństwem informacji i systemami informatycznymi, projektowanie i zarządzanie stronami www.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Suszec (śląskie)

POMOC BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - do 925 PLN

wymiana elementów blacharstwa w samochodach, nauka spawania, naprawa uszkodzonych cześci karoserii
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Mysłowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

tworzenie prezentacji handlowych, wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie kraju, budowanie pozytywnych relacji z klinetami, obsługa klienta, obsługa telefoniczna klientów, rozpatrywanie reklamacji, rozliczenia z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń fitness, kosmetycznychOferta pozyskana na drodze doposażenia i wyposażenia stanowiska pracy-rotacja FP
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Płońsk (mazowieckie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień, analiz na podstawie otrzymanej bazy informacji/danych, wsparcie działu utrzymania ruchu w procesach, prowadzenie i nadzorowanie remontów i inwestycji
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gorlice (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - od 2 000 PLN

Bieżąca obdługa oraz pozyskiwanie nowych klientów eksportowych, udział w targach branżowych, tłumaczenia specjalistyczne.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Budzyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRALNI WODNEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Praca z zakresu brukarstwa i robót drogowych. Kontakt tel. 882 343 604
Usługi Inwestycyjno-Budowlane JACH-BUD Jacek Chwaliński, 25-437 Kielce Os. Na Stoku 52A/3 - 2016-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Raba Wyżna (małopolskie)

OPERATOR MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ - od 2 000 PLN

Przygotowanie auta do mycia, spłukanie auta z brudu myjką ciśnieniową, obsługa klienta, pranie tapicerki
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łobżenica (wielkopolskie)

OPIEKUN W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

w/g wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Mława (mazowieckie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa kelnerska
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI TELEINFORMATYCZNYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

montowanie instalacji teleinformatycznych, urządzeń radiowych, anten, konfiguracja
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Obora (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac stolarskich , montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

GOTOWANIE WG. MENU KUCNI HINDUSKIEJ, STOSOWANIE PRZYPRAW I TECHNIK WG. METODY I TRADYCJI STOSOWANEJ W INDIACH, OBSŁUGA PIECÓW, WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ZAWODOWE, UIEJĘTNOŚĆ GOTOWANIA WG MENU KUCHNI HINDUSKIEJ, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 2 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELKSIEGO, NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ (Z) - do 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tarnów (małopolskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

prace cukiernicze, produkcja ciast świeżych
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - STAŻ PO WER 2 - 997,4 PLN

wg zkresu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób powyżej 29 rż.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z krajów arabskich, obsługa poczty w języku arabskim, dbanie o relacje z klientami z krajów arabskich
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Motarz okien drzwi, dokonanie obróbki okien, drzwi
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

POZOSTALI OPERATORZY SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH I URZĄDZEŃ POKREWNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ziemnych związanych z budową infrastruktury sieci światłowodowych,wykonywanie przyłączy do sieci Internet klientów końcowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Częstochowa (śląskie)

BLACHARZ - DEKARZ - od 1 850 PLN

montowanie dachów, praca na terenie województwa mazowieckiego
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie w należytej czystości wskazanych przez opiekuna pomieszczeń. Mycie i dezynfekcja podłóg, utrzymanie w czystości urzadzeń sanitarnych, wykonywanie czynności zleconych przez opiekuna.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płock (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA KOREAŃSKIEGO - do 2 000 PLN

wykonywanie czynności administracyjnych związanych z prawidłową organizacją i przebiegiem pracy w biurze, prowadzenie korespondencji w języku koreańskim z kontrahentami, miejsce wykonywania pracy: Kraków, teren całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)