Praca BRUKARZ Węgrów Brukarstwo Roboty Budowlane Marek Karski

Tadeusza Kościuszki 92a, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Węgrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: węgrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Węgrów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: Brukarstwo Roboty Budowlane Marek Karski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: węgrowski

Gmina pracodawcy: Węgrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgrów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 92a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej firmy, fakturowanie, ewidencjonowanie sprzedaży
PBN INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-03 - Węgrów (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łochów (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Obróbka drewna, wznoszenie budynków mieszkalnych
BALIK Kamil Biernacki - 2016-09-08 - Pogorzelec (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

wg zawodu
Zakład Produkcyjno-Usługowy Jerzy Rusjan - 2016-09-05 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, prace drogowe
GAL-BRUK Maciej Galicki - 2016-08-08 - Białystok (podlaskie)

KONSULTANT DO SPRAW PODRÓŻY - od 2 770 PLN

prace biurowe, obsługa telefoniczna i e-mailowa w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych i kolejowych, wystawianie ubezpieczeń turystycznych, rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie, rezerwacja samochodów, fakturowanie
GLOBAL AIRLINE SERVICES Sp. z o.o. - 2016-05-24 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej, krawężników, wyznaczanie poziomów
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kunice (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B, chęci do pracy. Praca na terenie Polski w zależności od miejsca budowy. Kontakt z pracodawcą wyłącznie telefoniczny.
BENTRON BENIAMIN TRONT - 2017-02-14 - Rybnik (śląskie)

BRUKARZ - od 3 000 PLN

Brukarstwo, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gdynia (pomorskie)

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

obsługa linii produkcyjnej, załadunek towarów na samochody
Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowo-Detalicznego "JUREX" - 2016-08-23 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; jedna zmiana; miejsce wykonywania pracy województwo pomorskie; kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny.
Usługi Remontowo - Budowlane Mieczysław Szulga - 2015-12-03 - Potęgowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY HYDRAULICZNEJ - od 2 700 PLN

obsługa klienta, sprzedaż artykułów z branży hydraulicznej
PPHU KONKRET Andrzej Niszcz - 2017-01-18 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - 2 500 - 3 000 PLN

Przygotowanie terenu i układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży.
Ryszarda Bąska Skup i Sprzedaż Złomu Met. Kolor. Zakład Betoniarski - 2016-03-24 - Lubaczów (podkarpackie)

ukladanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2015-03-17 - Wydawy (wielkopolskie)

TARTACZNIK - od 2 000 PLN

obsługa maszyn tartacznych, klasyfikacja drewna, przetwarzanie drewna na materiały tarte,
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Gwizdały (mazowieckie)

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Chrzanów (małopolskie)

KUCHARZ-PIZZER - od 1 850 PLN

Prace przy produkcji pizzy i innych posiłków.
NOVA Sp.zo.o. - 2016-08-26 - Węgrów (mazowieckie)

BRUKARZ - do 2 400 PLN

Układanie kostki przy nagrobkach na cmenatrzu, prace związane z naprawą pomników, lekkie prace kamieniarskie.
BARBARA MAŃKO FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "WRZOS" - 2016-05-05 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łochów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Łochów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 800 PLN

Budowa nawierzchni i kostki brukowej
Związek Spółek Wodnych - 2016-05-12 - Jarocin (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 3 500 PLN

układanie betonowej kostki brukowejwykształcenie bez znaczeniawymagane doświadczenie
P.P.H.U. EUROBUD Jakubiak Eugeniusz - 2016-10-25 - Huta (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Liw (mazowieckie)

wykonywanie prac brukarskich w tym obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń związanych bezpośrednio z wykonywaną pracą.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nowe Świerczyny (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

kompleksowe usługi brukarskie (praca na terenie Małopolski)
Gadocha Przemysław Gard Rock - 2016-09-01 - Zawadka (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów, sprawdzanie kont ksiegowych, weryfikowanie zgodności dokumentów
PPHU WAGAT sp.j. Wielogórscy - 2016-10-19 - Węgrów (mazowieckie)

Układanie kostki brukowej.
Usługowy Zakład Robót Ziemnych Leszek Warczak - 2016-05-19 - Starogard Gdański (pomorskie)