Praca BRUKARZ. Smolniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Smolniki, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
praca w terenie fizyczna, montaż i demontaż elementów betonowych stanowiących części skłądowe posadzek, chodników, dróg, itp. ,zagęszczanie maszyną. Wymagane doświdczenie zawodowe, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, pracowitość, dokładność, sumienność, mile widziane uprawnienia na zagęszczarkę. Brak przeciwskazań do pracy na tym stanowisku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smolniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dokładność, pracowitość, sumienność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
OPERATOR ZAGĘSZCZAREK I UBIJAREK WIBRACYJNYCH WSZYSTKIE TYPY KLASA TRZECIA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na ref stanowisko

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz