Praca BRUKARZ Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie robót budowlanych, układanie kostki brukowej, układanie krawężników.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

HYDRAULIK - od 1 900 PLN

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO, CW, uprawnienia gazowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL SPECJALIZ.SOCJOTERAPIA - 252 - 345 PLN

prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych z dzieckiem, rewalidacja indyw.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

kontakt z klientami, negocjowanie umów, finalizacja kontraktów z klientami z Pakistanu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 900 PLN

obsługa klienta, doswiadczenie pracy w handlu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż mięsa i wędlin, przyjmowanie towaru, utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zduńska Wola (łódzkie)

REFERENTD/S TRANSPORTU - 997,4 PLN

operacyjne prowadzenie rejestru samochodów osaobowych i ich aktualizacja,przygotowanie rapotów tras kierowców.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zambrów (podlaskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Świadczenie usług interwencyjnych w zakresie kontroli jakości, selekcji oraz naprawy komponentów w zakładach produkcyjnych na zlecenie klienta.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa przyjęć okolicznościowych, dekorowanie stołów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Ruda Śląska (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

księgowanie dokumentów, sporządzanie list płac, nanoszenie dekretów i pozycji
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Cieszyn (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 300 PLN

Zapewnieni wysokiej jakości obsługi klienta.Prezentowanie usług firmy na Ukrainie i w Rosji.Analiza potrzeb klienta, aktywne pozyskiwanie klientów.Delegacje krajowe i zagraniczne
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Raba Wyżna (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PALACZ KOTŁÓW PAROWYCH - do 2 200 PLN

obsługa kotła parowego, pomoc w obsłudze maszyny papierniczej, naprawy mechaniczne przy kotle
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Pakowanie i znakowanie produktów wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ruda Śląska (śląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- wykonywanie prac ogólnobudowlanycH, dekarstwo, tynki, docieplenia itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC - do 1 850 PLN

Praca w dziale kadr i płac
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

załadunek dowóz i rozładunek towarów handlowych do klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Kaczory (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 3 800 PLN

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej. Dwie zmiany: 8-16, 13-21, równoważny system czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek, rozładunek, dokumentacja transportowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

prowadzenie sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

szlifowanie i malowanie elementów drewnianych,dopasowanie elementów przeznaczonych do budowy altan,
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kąkolewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura, rejestr klientów, ewidencja korespondencji i inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

SPRZEDAŻ KREDYTÓW, AKTYWNE POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁEJ RELACJI Z KLIENTEM
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Lekarz kardiolog, Lekarz laryngolog -

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Lekarz kardiolog, Lekarz laryngolog Specjalizacja: Kardiologia, Otorynolaryngologia Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się placówką medyczną należącą do Grupy PZU. Obecnie poszukujemy Lekarza kardiologa oraz Lekarza laryngologa Od kandydatów oczekujemy m.in.: • ukończonej specjalizacji • aktualnego prawa wykonywania zawodu
Kompedium24 - 2016-11-18 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 050 PLN

obsługa lady, klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - SPEDYTOR - 997,4 PLN

- nawiązywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami oraz zawieranie transakcji spedycyjnych;- obsługa programów spedycyjnych (Speed i Giełda Trans);- obsługa urządzeń biurowych;- obsługa elektronicznego systemu pocztowego;- dostarczanie przesyłek na pocztę oraz korespondencji innych instytucji.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Chorzów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed