Praca BRUKARZ - PRACOWNIK BUDOWLANY Dębica Ośrodek Szkolenia Zawodowego "EDUKATOR" Łukasz Rokosz

KOŚCIUSZKI 73, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich;wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej;wykonywanie nawierzchni brukowej;wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej;wykańczanie nawierzchni brukowej;kontrolowanie procesu wykonywania nawierzchni brukowej i ocena jakości wykonania;organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ - PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE 2 LATA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "EDUKATOR" Łukasz Rokosz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA MAIL:rokosz.lukasz (at) gmail.com, SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Adres strony pracodawcy: www.edukator.net

Ulica pracodawcy: KOŚCIUSZKI

Numer budynku pracodawcy: 73

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz