Praca BRUKARZ (N) Kobyłka kontakt przez PUP

Stanowisko: BRUKARZ (N)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Kobyłka (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ (N)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 12

Data zakończenia pracy: 22.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Wprowadzanie do systemu komputerowego towarów wg dowodów dostawy, sporządzenie dokumentów, prowadzenie kontroli formalnej i merytorycznej otrzymywanych dokumentów księgowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Ryki (lubelskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

prawo jazdy kat. B, osoba zarejestrowana w PUP, profil II, dyspozycyjność
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie tynków elewacyjnych, gładzi gipsowych, malowanie, układanie glazury i terakoty, adaptacja podaszy, montaż płyt karton-gips
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Pomiechówek (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa klienta- wykładanie towaru- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ciechanów (mazowieckie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie ofert handlowych, odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chróścina (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Aleksandria Druga (śląskie)

ASYSTENT BIURA - od 2 000 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, pomoc w prowadzeniu biura, odbieranie telefonów, wysyłanie korespondencji, kontakt telefoniczny z klientami ukraińskimi, pomoc w opiece nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 850 PLN

-wykonywanie prac pomocniczych w warsztacie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

DESIGN ENGINEER/ PROJEKTANT - od 4 000 PLN

przyczynianie się do wdrażania odpowiednich zasad, norm, zasad i procedur bezpieczeństwa; upewnić się, że szczególne wymagania kontraktowe klientów są uwzględnione w realizacji projektu; osiąganie docelowych rezultatów projektu zgodnie z harmonogramem; przeglądanie dokumentów na czas;wydajność cyklu zamówień w całym etapie zamawiania; udział w polepszaniu programów poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw; dopilnowanie realizacji wniosków wyciągniętych z poprzednich projektów; rozwiązywanie sytuacji konfliktowych; współpraca i wsparcie wszystkich powiązanych z projektem działów; zapewnianie dobrej jakości prac projektowych;
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kraszewice (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Elektromechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Myszków (śląskie)

TYNKARZ - od 13 PLN

Wykonywanie prac tynkarskich wenątrz i na zewnątzr budynków. Praca na wysokości pow. 3,5 m. z rusztowań.Umowa zlecenie na okrtes 18 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Łódź (łódzkie)

PP/ ZBIJACZ PALET / DOPOSAŻENIE EFS FLUKTUACJA - od 1 850 PLN

oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP W-ch O/Walim
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Wińsko (dolnośląskie)

STAŻ -PRACOWNIK SEKRETARIATU - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, odbiór i wysyłka korespondencji, sporządzanie pism, itp.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Stawiszyn (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH + ST PO WER - 997,4 PLN

diagnozowanie usterk,- wymiana cześci.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łódź (łódzkie)

SERWISANT - od 2 500 PLN

serwis mebli u klienta (klient indywidualny, salony meblowe)
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DS ADMINISTRACJI I ROZLICZEŃ - do 2 200 PLN

tworzenie rejestrów zakupów i dostawrozliczanie zużycia surowców przeprowadzanie inwentaryzacji surowców oraz wyposażenia oraz jej rozliczenieprzygotowywanie dokumentacji księgowej tworzenie raportów dla działalności obiektu przygotowywanie raportów dla kierownictwa hotelu zamawianie towarów, negocjacja cen i kontakt z przedstawicielami
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Iława (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK STERYLIZACJI - 997,4 PLN

w/g wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

MAGAZYNIER- PRACOWNIK DS. EWIDENCJI MATERIAŁOWEJ I TRANSPORTU - 997,4 PLN

Przygotowanie materiałów do produkcji, wydawanie materiałów na podstawie zleceń, selekcja materiałów pod względem gatunku i zastosowania, przyjmowanie wyrobów własnych i towarów na magazynier, sprawdzenie rzeczywistego stanu towarów na samochodach.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gorlice (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

Inżyniera budownictwa
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Świętochłowice (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Produkcja różnego rodzaju ciast, dozowanie produktów, mieszanie, ubijanie
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW-UMREFDO30/16/0052 - od 1 850 PLN

zgodniue ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Witnica (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 13 PLN

Zbiór owoców borówki amerykanskiej, plewienie, zbieranie korzeni z pól.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Lipa (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAKŁADÓW POGRZEBOWYCH - od 2 000 PLN

prace związane z przygotowaniem do pogrzebów
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Przygórze (dolnośląskie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z: dokumentacją finansową, dokumentami ubezpieczeniowymi, dokumentacją dot. rozliczeń rocznych, przepisami prawnymi o VAT i PIT, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, archiwizacja, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Żory (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 2 000 PLN

obsługa ciągnika, sprawdzanie płynów, olejów, paliw i uzupełnianie. Umowa o pracę na czas określony 1 roku.
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Łobżenica (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość