Praca BLACHARZ-DEKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie i montaż obrobek blacharskich i elementów z blachy, montaż systemów rynnowych "ENGLERT"

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ-DEKARZ

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 16 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim, dbanie orelacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI (Z) - do 1 850 PLN

operator koparki
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Tarnów (małopolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie indywidualne
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRZĄTANIA ZAKŁADU PRACY. - od 1 850 PLN

Utrzymanie zakładów w czystości
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Pińczów (świętokrzyskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

montaż rowerów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Staszów (świętokrzyskie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Kierowca - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Mońki (podlaskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

STYLISTA PAZNOKCI - do 1 850 PLN

stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Chorzów (śląskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - do 1 850 PLN

Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem terenów zielonych: koszenie, grabienie, nasadzanie, przycinanie, podlewanie, nawożenie, pielenie, strzyżenie, pielęgnacja, prace porządkowe, obsługa urządzeń i sprzętów ogrodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Mysłowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy Łącko
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Łącko (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rydułtowy (śląskie)

OPERATOR MASZYN-PAKOWACZ - od 1 850 PLN

obsługa wykrawarki, skrawanie kartonów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Prusak (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Praca w Referacie Rejestracji Pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Żary (lubuskie)

PAKOWANIE TOWARU. - od 13 PLN

- Pakowanie towaru. Składowanie towaru.- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie od 15.01.2017 r. do 15.01.2018 r.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 10:00-18:00 + soboty. Wymagane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe około 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Wymagana szybkość w działaniu, zdolności manualne, spostrzegawczość.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na różnych stanwiskach(np. cukiernicze, monopolowe). Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Żagań (lubuskie)

MONTER ZABUDOWY SYSTEMOWEJ ŚCIANEK DZIAŁOWYCH - 1 850 - 4 000 PLN

montaż ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

organizacja pracy na kuchni, poznanie menu i produktów do produkcji, podstawy żywienia oraz podstawy produkcji gastronomicznej, przygotowywanie produktów i obróbka cieplna, produkcja gastronomiczna, układanie menu.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

MONTER APARATURY HAMULCOWEJ - od 2 500 PLN

montaż i testowanie układów hamulcowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chrzanów (małopolskie)

LOGISTYK - od 2 500 PLN

Rozliczanie czasu pracy kierowców.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chojnice (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 750 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI WOD-KAN - od 2 500 PLN

prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Oleśnica (dolnośląskie)

1621U PRACOWNIK MIESZALNI SUROWCÓW - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radom (mazowieckie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Stawiszyn (mazowieckie)

szycie i wykończenia
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łęczna (lubelskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Olkusz (małopolskie)

OGRODNIK* - od 1 850 PLN

koszenie traw, pielęgnacja terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kwidzyn (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie robót ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Sobole (lubelskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - do 1 850 PLN

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sichów Duży (świętokrzyskie)