Praca BLACHARZ-DEKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie i montaż obrobek blacharskich i elementów z blachy, montaż systemów rynnowych "ENGLERT"

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ-DEKARZ

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Smerdyna (świętokrzyskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA TOWARÓW - do 2 000 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Morsk (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

zmywanie, mycie sufitów, ścian i stelaży do uprawy pieczarek
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Spychowo (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA - 1 850 - 3 000 PLN

Wykonywanie elementów konstrukcji budynków - deskowanie ścian, wieńców, podciągów, montaż więźb dachowych. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

GLAZURNIK - od 1 500 PLN

umiejętność kładzenia kafli, wysoka jakość pracy, dyspozycyjność w godzinach 7.00-20.00praca na umowę zlecenie, 80 godzin pracy w miesiącuoferta dostepna w sali D
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owocow, prace agrotechniczne i pielęgnacyjne w sadzie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

WSPARCIE JEDNOSTEK/KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH SPÓŁKI ZAPEWNIAJĄCE PRAWIDŁOWOŚĆ PROWADZONYCH PROCESÓW W OBSZARZE SPRAW PRACOWNICZYCH, POMOC W PROWADZENIU DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ, EWIDENCJONOWANIE, ZABEZPIECZANIE ORAZ UDOSTĘPNIANIE AKT OSOBOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z instukcją kancelaryjną, kasową, aktami osobowymi. Prowadzenie akt osobowych podopiecznych, prowadzenie księgi ewidencji podopiecznych, prowadzenie rejestru koresponencji przychodzącej i wychodzącej. Opisywanie rachunków i faktur. Archiwizacja dokumentów placówek.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bąkowo (kujawsko-pomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Szczucin (małopolskie)

MONTAŻYSTA MEBLI - od 2 000 PLN

wyksz. min. zawodowe, mile widziane doświadczenie na ww stanowisku, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;skręcanie mebli, montaż u klienta;osoba zarejestrowana w PUP , poniżej 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z rodzajem kwiatów i roślin,zapoznanie się z rodzajem bukietów,tworzenie kompozycji kwiatowych oraz tworzenie wiązanek okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Twardogóra (dolnośląskie)

POWER -SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dla osób do 30 r.ż. praca w sklepie z obuwiem dziecięcym
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Muszyna (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.Tankowanie paliwa i lpg.Uzupełnianie towaru na półkach.Obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ropczyce (podkarpackie)

KUCHARZ- SUSHI MASTER K/M - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW W PROGRAMIE WORD, SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW W PROGRAMIE EXCEL, PROWADZENIE EWIDENCJI ŚRODOWISKOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SZLIFIERZ OCZYSZCZACZ - PAKOWACZ - od 1 860 PLN

1.Wykonywanie operacji szlifowania odlewu surowego.2.Kontrola jakościowa odlewów surowych zgodnie z założonymi kryteriami.3.Wykonywanie pomiarów.4. Pakowanie odlewów.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Czernina Górna (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów regenerujących, utrzymanie porządku na stanowiskach pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siedlce (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Żelmowo (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

Wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kłecko (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)

STARSZY REFERENT DS. INFRASTRUKTURY - od 2 225,4 PLN

Opracowywanie, zgłaszanie i realizowanie centralnych planów rzeczowych. Utrzymanie i planowanie konserwacji i remontów nieruchomości przeznaczonych na zakwaterowanie wojska. Naliczanie norm sprzętu kwaterunkowego. Udziałw opracowywaniu minimalnych wojskowych wymagań organizacyjno-użytkowych.kontakt z pracodawcą 261 669 952.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

obsługa pacjenta,
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Prabuty (pomorskie)

ROLNIK UPRAW POLOWYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Rudziszki (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawacz - uzupełnienie stanowiska pracy. Spawanie lekkich konstrukcji metalowych, obróbka pospawalnicza.Obsługa automatu spawalniczego.Źródło finansowania ALGORYTM
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Nowy Sącz (małopolskie)