Praca Dramino - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Dramino, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 3 ofert pracy Dramino.

DOJARZ - od 4 000 PLN

Dojenie bydła mlecznego przy pomocy automatycznej dojarni. Praca w systemie 2 dni pracy 1 dzień wolnego. Dla chętnych, a mieszkających powyżej 10 km od dramina pracodawca pokrywa koszt dojazdu.
"Bona Spes" sp. z o.o. - 2017-07-04 - Dramino (zachodniopomorskie)

DOJARZ - od 4 000 PLN

dojenie bydła mlecznego przy pomocy automatycznej dojarni
"Bona Spes" sp. z o.o. - 2017-06-13 - Dramino (zachodniopomorskie)

DOJARZ - od 4 000 PLN

Poszukujemy osoby, która chce pracować, potrafi myśleć podczas pracy, rzetelnie ją wykonać i chce pracować na europejskim poziomie.Nie wymagamy żadnych, kursów, żadnych szkoleń, ani żadnego specjalistycznego wykształcenia, gdyż to my przeprowadzamy szkolenie w zakresie całego europejskiego udoju, a dopiero po jego zakończeniu (około 2-3 dni) osoba trafia na swoje stanowisko pracy.Firma nie zatrudnia ludzi na tzw. umowy śmieciowe!!!Wszyscy pracownicy firmy mają w 100% legalną umowę o pracę, od której odprowadzane są podatki oraz opłacany jest ZUS, a także każdemu pracownikowi przysługuje pełnopłatny urlop.Dojarze w naszej firmie pracują w systemie: 2 dni w pracy, a kolejny 3. dzień jest dniem wolnym od pracy i znowu 2 dni w pracy, a kolejny dzień wolny od pracy, itd.Dla chętnych, a mieszkających powyżej 10 km od Dramina, pracodawca częściowo pokryje koszty związane z dojazdem do pracy!!!
"Bona Spes" sp. z o.o. - 2016-01-13 - Dramino (zachodniopomorskie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj