Praca BIOMASAŻYSTA Nowy Dwór Mazowiecki N.Z.O.Z. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy "Dom Rodzinny" s.c.

Przytorowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Masowanie pensjonariuszy zakładu według zleceń lekarza.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Godziny pracy 7.00-15.00

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BIOMASAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Zawód: biomasażysta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Biomasażysta (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy:
N.Z.O.Z. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy "Dom Rodzinny" s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przytorowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Dom opiekuńczo - leczniczy.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: biomasażysta

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

praca w sklepie monopolowym
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PARKIECIARZ - od 2 400 PLN

Wykonywanie posadzki spoinowej z wykorzystaniem różnych rodzajów drewna oraz innych materiałów naturalnych i drewnopodobnych. Szlifowanie i lakierowanie podłóg drewnianych.
ARKUR Sp. z o.o. - 2016-04-01 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

prace porządkowe, obsługa śmieciarki, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Drewnica (pomorskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 2 400 PLN

Przygotowywanie podłoży ścian i sufitów pod malowanie lub tapetowanie, malowanie farbami wodnymi, wykańczanie pomalowanych powierzchni za pomocą tapety.

ROBOTNIK DO PRAC LEKKICH - od 1 000 PLN

Sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń i codzienna opieka nad nimi,obsługa stołówki szkolnej,pielęgnacja wyznaczonych terenów zielonych przy szkole. Wymagane dokumenty: list motywacyjny i CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje oraz staż pracy można składać osobiście w sekretariacie szkoły, przesłać pocztą lub mailem na adres: gimmik.sekretariat (at) wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 23 stycznia 2017r., rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 26 stycznia 2017r. z kandydatami spełniającymi wymagania. Do dostarczonych dokumentów prosimy dołączyć podpisaną klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"
Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie - 2017-01-05 - Mikoszewo (pomorskie)

MONTER - od 1 850 PLN

monter podzespołów części samochodowych
WIMSAL Stanisław Gogolewski Handel-Produkcja Artykułami Przemysłowymi - 2016-09-23 - Stare Pieścirogi (mazowieckie)

MECHANIK FORM - od 17 PLN

Odpowiedzialność za należyte, czyste utrzymanie form służących do produkcji i codzienny ich nadzór. Odpowiedzialność za magazyn części do form. Konserwacje i utrzymanie w należytej sprawności maszyn na warsztacie form. Nadzór oraz udział w wykonywaniu napraw bieżących i okresowych form.
ALPLA NDM Sp. z o.o. - 2016-10-27 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MERCHANDISER - od 11 PLN

wykładanie towaru w markecie budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Nasielsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych
Piekarnia SEBASTIAN Sebastian Samsel - 2016-04-01 - Kąty Rybackie (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 200 PLN

Zarządzanie powierzonym działem kuchni, przygotowywanie i nadzorowanie potraw i dań kuchni indyjskiej. Kalkulacja cen potraw
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

- wykonywanie zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych na twarz, masaży oraz zabiegów na ciało,- sprzedaż produktów kosmetycznych,- utrzymywanie najwyższych standardów obsługi ; -miejsce pracy- Tristan Hotel & Spa- Kąty Rybackie
Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych Andrzej Szumko Spółka Jawna - 2016-01-22 - Kąty Rybackie (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych przy budowie, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, posługiwanie się prostymi narzędziami, sprzątanie miejsc pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Opracowywanie materiałów promocyjnych, obsługa portalu internetowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 2 300 PLN

Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, doświadczenie w wykonaniu instalacji HVAC TIVAC
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wymysły (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 1 900 - 2 000 PLN

Sprzedaż paliw i artykułów spożywczych
Mirosław Kłosiński STACJA PALIW - 2015-11-24 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MŁODSZY WARTOWNIK - od 2 500 PLN

Wykonywanie wszelkich zadań ochronnych wynikających z tabeli służby oraz poleceń bezpośredniego przełożonego; obsługa elektronicznych systemów zabezpieczeń - m.in. monitoringu wizyjnego; przeprowadzanie interwencji w razie zaistnienia zagrożenia na terenie ochranianym; wykonywanie bieżących poleceń przełożonych w zakresie bezpieczeństwa i ochrony mienia jednostki.
Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin Sp. z o.o - 2016-04-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POŚREDNIK UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, obsługa programów komputerowych, prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Czosnów (mazowieckie)

SALOWA - od 1 850 PLN

Pomoc przy pacjentach zakładu. System wynagradzania: wynagrodzenie + dodatki (dodatek za pracę w święta i noce), zapewnione obiady
N.Z.O.Z. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy "Dom Rodzinny" s.c. - 2016-11-08 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI CYRKOWYCH - od 925 PLN

Montaż i demontaż konstrukcji cyrkowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kaliszki (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Pniewo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

samodzielne prowadzenie kuchni, przygotowywanie posiłków i dań, miejsce pracy- O.W.Grześ- Mikoszewo
"MNM" Magdalena Karabon - 2016-09-28 - Mikoszewo (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - 2 500 - 6 000 PLN

Doradca odpowiedzialny jest za: kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy, realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc Klientom w załadunku towaru
TERG S.A (Media Expert) - 2016-10-11 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Mirosław Kłosiński STACJA PALIW - 2016-07-29 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

BIOMASAŻYSTA - od 1 850 PLN

Wykonywanie masaży relaksacyjnych.
Azalia Spa Jachymek Ewelina - 2016-05-20 - Szarów (małopolskie)

BIOMASAŻYSTA - od 900 PLN

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami, głównie z Rosji i Ukrainy. Wyjaśnianie zasad i technik podstawowych metod masażu. Wykonywanie masażu różnego rodzaju. Korzystanie z różnych źródeł informacji w celu doskonalenia umiejętności zawodowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie artykułów do zaplanowanych posiłków. Pomoc przy przygotowywaniu posiłków. Dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz pomieszczeń kuchni.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)