Praca BIBLIOTEKARZ Serock Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

Pułtuska 35, 05-140 Serock, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zasobów bibliotecznych, udzielanie informacji bibliograficznej i rzeczowej. Prowadzenie dokumentacji bibliotecznej. Udostępnianie stanowisk komputerowych ipomoc w korzystaniu z nich, organizacja i prowadzenie przedsięwzięć edukacyjno - informacyjnych mających na celu propagowanie czytelnictwa oraz udział w realizacji innych statutowych zadań CKiCz (wydarzeniakulturalno rozrywkowe).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Serock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Serock

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: niekaralność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej lub wyższe humanistyczne oraz ukończony kurs biblioteczny i co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość przepisów dotyczących funkcjonowanie bibliotek publicznychj; mile widziana znajomość programu bibliotecznego ''Mateusz");łatwość komunikacji oraz pracy w zespole

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów kulturalnych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Adam Pawlak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*