Praca BIBLIOTEKARZ Hażlach kontakt przez PUP

Stanowisko: BIBLIOTEKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: pomoc czytelnikom w wyszukiwaniu informacji, zapoznanie się z księgozbiorem, pomoc w organizacji iprez kulturalnych, pomoc w obsłudze urzadzen biurowych

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Hażlach (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Hażlach, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc czytelnikom w wyszukiwaniu informacji, zapoznanie się z księgozbiorem, pomoc w organizacji iprez kulturalnych, pomoc w obsłudze urzadzen biurowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Hażlach

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-HANDLOWY - 997,4 PLN

obsługa sklepu internetowego, ogólne prace biurowe i obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Mikołów (śląskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

i peducure Manicure biologiczny, japoński, tradycyjny; stylizacja żelowa, hybrydowa dłoni i stóp; masaż dłoni i stóp; henna brwi i rzęs
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPERATOR SATURATORA-PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Opiekun w domu pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Sarzyna (podkarpackie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP, obieranie, przygotowywanie produktów, dopilnowanie porządku, wydawanie potraw, nadzór nad jakością żywności, gotowanie i smażenie, doprawianie, dekorowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Baranowo (mazowieckie)

PRACOWNIK WYKONUJĄCY CZYNNOŚCI AGENCYJNE - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, rozmowy handlowe, konstrukcja ofert i umów ubezpieczenia, Obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Lublin (lubelskie)

DEKORATOR OZDÓB CHOINKOWYCH (18OP) - od 2 080 PLN

Dekorowanie ozdób choinkowych ze szkła na podstawie powierzonych wzorów, dbałość o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Józefów (mazowieckie)

MISTRZ PRODUKCJI - od 3 500 PLN

- zarządzanie grupą- ustalanie grafików pracy- odpowiedzialność za wyniki produkcji (branża spożywcza)- nadzór jakościowy nad produktem- ustawianie pracy zgodnie z planem produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Białystok (podlaskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA PRZEDSZKOLNEGO (Z) - od 2 265 PLN

prowadzenie zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych, organizacja sali i warsztatu pracy, współpraca z pozostałymi pracownikami
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Tarnów (małopolskie)

PP/ ZBIJACZ PALET / DOPOSAŻENIE EFS FLUKTUACJA - od 1 850 PLN

oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP W-ch O/Walim
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Wińsko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Nowe Kotlice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 200 PLN

hodowla drobiu, zapewnienie odpowiedniej ilości paszy, karmienie drobiu, dbałość o poidła, pojemniki paszowe, obsługa sprzętu do karmienia, dbałość o czystość drobiu , utrzymanie czystości w kurnikach, wykonywanie prac porządkowych
Ferma Drobiu Gabriela Skarbek - 2016-09-22 - Ogrodzona (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

serwowanie potraw i napojów gościom i klientom lokalu, dbanie o czystość na stolikach, przygotowywanie deserów lodowych i drobnych przekąsek
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie towaru do systemu, wystawianie faktur, przyjmowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Gdów (małopolskie)

SPECJALISTA BHP - od 3 500 PLN

zakres obowiązków zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz. U. 1997 nr 109 poz. 704
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bełchatów (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług z Wietnamu, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych, zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 18 000 PLN

Interpetuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów;Dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie;Pełni funkcję mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów elektroniczny.Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 925 PLN

OBSŁUGA KASY W HIPERMARKECIE
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biurawykształcenie średnie,mile widziany staż pracy,ref. -30 uzupełnienie, art. 150f , osoba zarejestrowana w PUP , poniżej 30r/ż
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY (ART. 150F DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

projektowanie graficzne, tworzenie serwisów www
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SZEF PRODUKCJI - KONTROLER JAKOŚCI/DOPOSAŻENIE/17/4382 - od 2 000 PLN

wsparcie dzialu obróbki skrawaniem, organizacja planu produkcji i harmonogramu pracy
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MELIORANT - od 2 400 PLN

MELIORANT, PRACOWNIK BUDOWLANY W ZAKRESIE BUDOWNICTWA WODNEGO, DROGOWEGO ORAZ SIECI INSTALACJI WOD-KAN, PRACOWNIK FIZYCZNY
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Śmieszkowo (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 000 PLN

pomoc nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Gołcza (małopolskie)

- zapoznanie się z przepisami;- przyjmowanie towaru, ukłaanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, uczestnictwo w inwentaryzacji;- Obsługa klienta na stoiskach, uzupełnianie asortymentu na sklepie;
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Graboszyce (małopolskie)

Wybierz miejscowość