Praca BIBLIOTEKARZ Hażlach kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Hażlach, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc czytelnikom w wyszukiwaniu informacji, zapoznanie się z księgozbiorem, pomoc w organizacji iprez kulturalnych, pomoc w obsłudze urzadzen biurowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Hażlach

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż , wydawanie i przyjmowanie towaru , fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SOLARIUM - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji sprzedaży , obsługa kasy fiskalnej oraz terminala platniczego, obsługa urządzeń solaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

składanie stosów drewna, prace pielęgnacyjne, hodowanie sadzonek
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Wierzchówko (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace malarskie, tynkarskie, murarskie, kładzenie glazury, paneli, prace elewacyjne, brukarstwo, prace stolarskie, dekarskie, itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sławoszowice (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego wraz z naczepą. Nadzorowanie załadunków i rozładunków towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Józefów (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie - specjalizacja kuchnia ukraińska
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Piorunów (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie menu, analiza Food Cost, przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Many (mazowieckie)

prowadzenie samochodu o masie powyżej 3,5 tony z naczepą, transport rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Proboszczów (dolnośląskie)

ASYSTENT W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

- czytanie rysunku technicznego oraz obsługa narzędzi pomiarowych, codzienna kontrola jakości na produkcji - asysta, wykonywanie wzorcowania sprawdzianów, wykonywanie MSA przyrządów pomiarowych, obsługa plastometru, wykonywanie pomiarów detali, tworzenie dokumentacji produkcyjnej (plany kontroli, instrukcje pakowania itp.), pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH - od 1 200 PLN

PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH; PRZED SPOTKANIEM PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; CZAS PRACY UZALEŻNIOY OD ZAMÓWIEŃ; OKOŁO 30H W TYGODNIU
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 10 834 PLN

- projektowanie, rozwój i utrzymanie systemu/aplikacji zgodnie z harmonogramem;- przegląd/tworzenie kodu oprogramowania;- wdrażanie systemów i apikacji;- przygotowanie dokumentacji technicznej;- dobór rozwiązań technicznych;
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA-UMREFDO30/16/0092 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - do 1 850 PLN

Operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Chrząstów (podkarpackie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Kontakt z klientem. Obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Przyborów (małopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Brusy (pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pokojowa w DPS
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Grodków (opolskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - od 2 500 PLN

Asystent nauczyciela. Umowa na czas określony. Praca na pełen etat, jednozmianowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Przodkowo (pomorskie)

INSTRUKTOR PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU (Z) - do 1 245,75 PLN

nauczyciel praktycznej nauki zawodu - monter izolacji przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe na ternie gminy, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Krasne (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI (RESEARCHER) - od 20 PLN

obsługa poczty elektronicznej w języku wietnamskim,wyszukiwanie, analiza i udostepnianie informacji na polecenie prezesa,sporzadzanie raportów i baz danych klientów wietnamskich
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Młock (mazowieckie)

SPECJALISTA DS CDD UTILITY - od 4 500 PLN

Zdobycie i rozwijanie wiedzy na temat procedur CDD Utility,Sprawdzanie początkoweej bądź istniejącej oceny ryzyka klienta i upewnienie się, że prawidłowe procedury due diligence są przeprowadzone. Upewnienie się, że wszystkie dokumenty, potwierdzone przez CDD są w zgodzie z obowiązującymi procedurami. Przeprowadzenie przeglądu struktur podmiotu prawnego. Dokonywanie przeglądów rozszerzonego CDD,Odpowiedzialność za czasowe eskalacje dowolnych spraw operacyjnych. Działania zmierzające ku doskonaleniu obowiązujących procesów. Aktywna eskalacja każdych problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stosunki z klientami i przyczynić się do ewentualnych strat dla banku,Odpowiedzialność za czasową identyfikację ryzyka operacyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

1601U - FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 000 PLN

przewozy towarów po Unii
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Przasnysz (mazowieckie)

KASJER - od 925 PLN

obsługa klienta, sprzedaz biletów, pobór opłat, ustalanie liczby wolnych miejsc
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Łuków (lubelskie)