Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: prace budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Data zakończenia pracy: 09.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prace na wysokości pow 3m umiejętność betonowania i zbrojenia

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Czepielowice (opolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe (elektryk), doświadczenie, uprawnienia SEP mile widziane, prawo jazdy kat B mile widziane. Praca w delegacji-codzienny zjazd-możliwe 2-3 dniowe delegacje.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT - od 950 PLN

dbanie o relacje z klientami wietnamskimi, wspomaganie pracy wietnamskich przedstawicieli handlowych, ścisła współpraca i wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

Praca administracyjno-biurowa, prowadzenie biura, prace z zakresu księgowości, obsługa krwiodawców i podopiecznych PCK
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Siedlce (mazowieckie)

HODOWCA TRZODY CHLEWNEJ - od 1 850 PLN

pomoc rzy hodowli trzody chlewnej
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Poniatowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Andrychów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO WYROBÓ Z GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCH- SERWISANT- 3 D - od 1 850 PLN

przygotowanie surowca do dalszej przeróbki: odmierzanie matreriaółu (węża), cięcie,skórowanie przewodu, zaciskanie na prasie.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Żarów (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

gospodarka magazynowa,przyjęcie i wydawanie towarów z i do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lubartów (lubelskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

wymiana opon,wyważanie kół,sprzedaż opon.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nagórki-Jabłoń (podlaskie)

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ziębice (dolnośląskie)

POMOCNIK TYNKARZA - 997,4 PLN

pomocnik tynkarza
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 150 PLN

Archiwizacja akt osobowych; prowadzenie dokumnetacji kadrowej pracowników z Ukrainy, w tym tłumaczenie dokumentów.Umowa zlecenie na 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI NEPALSKIEJ - od 2 450 PLN

przygotowywanie potraw pod nadzorem nepalskiego szefa kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Legionowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Pińczów (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1do umowy
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Trzcianka (wielkopolskie)

przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Suwałki (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH I INTERESANTÓW
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

- strzyżenie męskie i damskie- modelowanie- farbowanie- pasemka- trwała- pielęgnacja włosów- henna
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Leszno (wielkopolskie)

Sprzedaż i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Jabłonka (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 12,8 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI TECHNICY WSPARCIA INFORMATYCZNEGO I TECHNICZNEGO - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc innym kucharzom, przygotowywanie dań kuchni indyjskiej i arabskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Stara Iwiczna (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH- REFDO30 - od 2 000 PLN

Prace biurowe, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Leszno Górne (lubuskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Sławno (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 2 000 PLN

PRACA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZA NAD POWIERZONYMI DZIEĆMI, ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA DZIECIOM, PISANIE PLANÓW DYDAKTYCZNYCH, REALIZOWANIE PODSTAWOWYCH PROGRAMÓW MEN, PROWADZENIE ZAJĘĆ W JĘZYKU NIEMIECKIM I ROSYJSKIM;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE-KIERUNKOWE, ZNAJOMOŚĆ METODY MONTESSORI, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓ SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, UPRAWNIENIA DO PRACY Z DZIEĆMI PRZEDSZKOLNYMI, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 4 MIESIĄCE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO I JĘZYKA ROSYJSKIEGO, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 25 PLN

planowanie, monitorowanie, kontrola oraz bieżąca obsługa realizacji kampanii internetowych związanych z rynkiem indyjskim, nawiązywanie oraz obsługa bieżących kontaktów z partnerami indyjskimi, obsługa maili od klientów z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konerwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Ozorków (łódzkie)