Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Nidzica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prace betoniarsko zbrojeniowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nidzica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nidzicki

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Traugutta 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nidzicki

Gmina pracodawcy: Nidzica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nidzica

Ulica pracodawcy: Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Podobne oferty pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

Montaż konstrukcji stalowych, spawanie elementów konstrukcji, prace ślusarsko-montażowe, przewóz pracowników w celu montażu.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane, znajomośc języka ukraińskiego w związku z rozszerzeniem działalności na rynek wschodni oraz planowanie zatrudnienia pracowników z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Nowy Gózd (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 11,5 - 12 PLN

kontakt z firmami handlowymi, klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Smardzewo (lubuskie)

POZOSTALI ASYSTENCI NAUCZYCIELI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zielonka (mazowieckie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

Montaż mebli u klienta, przewóz materiałów do produkcji
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Twardogóra (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prace fizyczne, porządkowe, zabiegi pielęgnacyjne drzew
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

KUCHARKA - 997,4 PLN

przyjmowanie od intendentki produkty do sporządzania obiadów, odpowiedzilaność za jakoąść przyjętych produktó, odpowiedzialność za wydawane obiady pod względem jakości i odpowiedniej ilości. Dbanie o ład i porządek w kuchni i przyległych do niej pomieszczeń. Dbanie o dobrą atmosferę w pracy i odpowiedni stosunek do współpracowników. Zapoznanie się z przepisami BHP, ochronie- tajemnicy państwowej i służbowej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów w sklepie wielobranżowym, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o higienę i czystość.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Warniłęg (zachodniopomorskie)

POŚREDNIK FINANSOWY - od 2 000 PLN

Pośrednik finansowy
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 30-50
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Trzebicz Nowy (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

proste prace fizyczne przy produkcji mebli, prace pomocnicze i organizacyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

odbieranie i wysyłanie poczty, sporządzanie ofert, negocjacje handlowe z klientami, uzgodnienia techniczne z klietami, kompletowanie, powielanie dokumentacji w wersji papierowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Zielona (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, przeprowadzanie konserwacji oraz napraw
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KSIĘGOWY - od 1 900 PLN

Księgowanie dokumentów,obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kościerzyna (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Choszczno (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-obsłudze klienta-zabiegach kosmetycznych na twarz-stylizacji oprawy oka -zabiegach kosmetycznych na dłonie i stopy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa klientów indywidualnych i hurtowych, przyjmowanie reklamacji i zgłaszanie ich do dostawców, realizacja planów sprzedaży, tworzenie ofert handlowych i wykonywanie analiz sprzedaży, wprowadzanie faktur zakupu i faktur sprzedaży w prograie I-Hurs
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Międzylesie (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 250 PLN

malowanie, układanie glazury, prowadzenie i sporządzanie dokumentacji budowy, realizacja zamówień materiałowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Łomianki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

obróbka wstępna surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi,obróbka wstępna surowców
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Dominikowice (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA/ NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (STAŻ) - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi przy organizowaniu i sprawowaniu czynności opiekuńczo- wychowawczych wobec dzieci w wieku przedszkolnym, dbanie o bezpieczeństwo przedszkolaków, dbanie o ład i porządek
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lubin (dolnośląskie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

Tapicer meblowy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ I WIETNAMSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni orientalnej i wietnamskiej.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Łomża (podlaskie)