Praca BARMAN Stanisławów Drugi MIX RÓŻNOŚCI Beata Świątkowska

Wolska 44 A, 05-119 Stanisławów Drugi, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i serwowanie drinków. Obsługa gości.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stanisławów Drugi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nieporęt

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie na stanowisku mile widziane.

Nazwa pracodawcy: MIX RÓŻNOŚCI Beata Świątkowska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów sportowych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Beata Świątkowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman