Praca BARMAN Sopot Hektor- s.c

Zobacz produkty związane z Buty dziecięce

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: 8 - 9 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Sopot (pomorskie)

Pracodawca: Hektor- s.c

Stanisława Moniuszki 9, 81-829 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 - 9 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8-9 zł netto /godz.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sopot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sopot

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sopot

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8 - 9 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe 2 lata. Znajmość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nazwa pracodawcy: Hektor- s.c

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, książeczka sanepidowska.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Sopot

Gmina pracodawcy: Sopot

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sopot

Ulica pracodawcy: Stanisława Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: barman