Praca BARMAN - PRACE INTERWENCYJNE Pruszcz Gdański kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa za barem, obsługa klienta na sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN - PRACE INTERWENCYJNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszcz Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pożądane doświadczenie w branży gastronomicznej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Al. Solidarności 14a, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tczew

Ulica pracodawcy: Al. Solidarności

Numer budynku pracodawcy: 14a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman