Praca BARMAN/ KELNER Rybnik kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN/ KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, ks. sanepidowska, os. pełnoletnie, osoby uczące się

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Rybnik

Gmina pracodawcy: Rybnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybnik

Ulica pracodawcy: Jankowicka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rybnik

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*