Praca BARMAN/ BARMANKA Stegna KEJA Sp. zo.o.

Miejsce pracy:
Gdańska, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa baru, obsługa klienta " Ogródka Piwnego"- Stegna

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: netto/ godz.

Nazwa stanowiska: BARMAN/ BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stegna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stegna

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: KEJA Sp. zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

6 Sierpnia 43, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: 6 Sierpnia

Numer budynku pracodawcy: 43

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.07.2016