Praca AUTOMATYK - 1863 Jaworzyna Śląska ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ KAROLINA SP. Z O. O.

Wolności 4, 58-140 Jaworzyna Śląska, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: programowanie sterowników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie uzaleznione od kwalifikacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK - 1863

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzyna Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzyna Śląska

Zawód: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie kierunkowe, uprawnienia minimum do 1 KV, znajomość programowania sterowników PLC, SIMATIC S5 i S7

Nazwa pracodawcy: ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ KAROLINA SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Jaworzyna Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzyna Śląska

Adres strony pracodawcy: http://www.karolina.info.pl/

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Produkcja, porcelana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektrycy budowlani i pokrewni

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.11.2015