Praca ASYSTENTKA ZESPOŁU Stargard Szczeciński BRITTANI NETWORK GROUP SP. Z O.O.

Śląska 9, 73-110 Stargard Szczeciński, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
zajmowanie się prawidłowym obiegiem dokumentów, prowadzenie korespondencji, sporządzenie pism przewodnich, portfolio ( Word, Power Point), tworzenie zestawień Excel, rozliczanie podróży służbowych, prowadzenie archiwum dokumentacji, przyjmowanie gości, dbanie o powierzchnie biurową i jej zaopatrzenie w nięzbędne materiały

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ZESPOŁU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stargard Szczeciński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stargardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stargard Szczeciński

Zawód: specjalista do spraw planowania strategicznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wskazany staż pracy w zawodzie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość programów WORD, POWER POINT, EXCEL

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
znajomość jęzka angielskiego lub niemieckiego dobrze w mowie i pismie

Nazwa pracodawcy: BRITTANI NETWORK GROUP SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesłanie CV na adres e-mai: magdalena.richter (at) adecco.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: stargardzki

Gmina pracodawcy: Stargard Szczeciński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stargard Szczeciński

Ulica pracodawcy: Śląska

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw planowania strategicznego