Praca ASYSTENTKA ADMINISTRACYJNO-KADROWA Garbatka Akrostal Produkcja Sp. z o. o. Sp.k.

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
64-610 Garbatka 119, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wsparcie działu kadr, obsługa administracyjna biura, przeprowadzanie rekrutacji,dbałość o sprawne funkcjonowanie oddziału, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji, przygotowanie pism (reklamacje)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto+premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ADMINISTRACYJNO-KADROWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garbatka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rogoźno

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Punktualność, sumienność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Dobra organizacja pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Excel

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Dokładność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Znajomość pakietu MS Office

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Technik prac biurowych*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość podstawowych zagdanień Kodeksu Pracy, miejsce wykonywania pracy: Garbatka, godziny pracy: 7.30-15.30dokumenty aplikacyne przesyłać można na podany adres e-mail: grazyna.sroka (at) akrostal.pl

Nazwa pracodawcy: Akrostal Produkcja Sp. z o. o. Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Rogoźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garbatka

Numer budynku pracodawcy: 119

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*