Praca ASYSTENTKA ZESPOŁU Stargard BRITTANI NETWORK GROUP SP. Z O.O.

73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsługa biura, archiwizacja, obieg dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ZESPOŁU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stargard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stargardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stargard

Zawód: specjalista do spraw planowania strategicznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Specjalista do spraw planowania strategicznego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, administracyjne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera (WORD, EXCEL)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra organizacja czasu pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: mile widziany staż pracy w zawodzie

Nazwa pracodawcy: BRITTANI NETWORK GROUP SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
UWAGA: Miejsce wykonywania pracy Stargard. Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 790 865 555 - Marika Kozłowska w godzinach od 08:00 do 16:00 lub przesłanie CV na adres e-mail: kozlowska (at) network-group.eu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: stargardzki

Gmina pracodawcy: Stargard

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stargard

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw planowania strategicznego