Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty, asytowanie lekarzowi, obsługa autoklawu, umawianie pacjentów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

HYDRAULIK/ MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 1 850 PLN

prace przy przyłączach kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Rozbórz (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gródek (podlaskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

- pomoc w montażu urządzeń klimatyzacyjnych, naprawa AGD, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I CIEPŁOWNICZYCH - od 15 PLN

Firma oferuje usługi w zakresie instalacji i urządzeń sanitarnych / grzewczych / wodno-kanalizacyjnych / klimatyzacyjnych / wentylacyjnych / chłodniczych. Konieczne doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych i ciepłowniczych. Osoby bez nałogów. Praca na terenie Łodzi. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy w celu umówienia spotkania.
ANA SC Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

BARMAN( J.ANGIELSKI) - od 1 600 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Rejestraja sprzedaż na urządzeniach fisklanych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Sieradz (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 950 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Bolechowice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

prace związane z prowadzeniem sekretariatu, oferta przeznaczona dla osób powyżej 50 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Sosnowiec (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bielsko-Biała (śląskie)

LISTONOSZ - STAŻ PO WER2 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ/FP/ - POZYCJONER STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

pozycjonowanie, optymalizacja stron internetowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ASYSTENT W DZIALE PROJEKTÓW - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 350 PLN

Nakladanie tynków, karton gips, styropian/elewacje.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Błonie (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiąków
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Białobrzegi (mazowieckie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

h
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zaduszniki (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/PRACOWNIK W STACJI PALIW - od 2 200 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, wykładanie towarów, dbanie o sklep zgodnie z zaleceniami chińskojęzycznego właściciela sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Olesno (opolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej tj. makijażu dziennego, wieczorowego, fantazyjnego i charakteryzacji
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prace księgowe
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wąsosz (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

zabiegi na dłonie, zabiegi na stopy,podologia, zabiegi na twarz
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 050 PLN

praca na stanowisku sprzedawca - kasjer, obsługa klienta, wykładanie towaruoferta dostepna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wrocław (dolnośląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

- wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Grodzisk (podlaskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Naprawy lakiernicze elementów karoserii samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Płock (mazowieckie)

ANALITYK FINANSOWY - od 9 200 PLN

Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Swojęcin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY (( OFERTA W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 950 PLN

Prace budowlane (szpachlowanie, malowanie, tynkowanie, itp.)
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Lubatowa (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), mycie naczyń oraz sprzętu kuchennego, pranie obrusów i fartuchów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jadwisin (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Żary (lubuskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Strzałków (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed