Praca ASYSTENT PRAWNY Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: określone we wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 17.05.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Niepodległości 13, 73-150 Łobez, powiat: łobeski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: łobeski

Gmina pracodawcy: Łobez

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łobez

Ulica pracodawcy: Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

Praca przy produkcji, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów likalu, serwowanie potraw i napojów, przygotowanie sli konsumpcyjnej, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

ewidencjonowanie operacji księgowych i finansowych; uzgadnianie sald kont księgowych; prtzygotowywanie płatności w systemi bankowości elektronicznej; zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie rozliczeń do podatku VAT;
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Kwidzyn (pomorskie)

POZOSTALI MASZYNIŚCI I OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DŹWIGOWO-TRANSPORTOWYCH I POKREWNI-OPERATOR PODNOŚNIKA KOSZOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa podestu ruchomego przejezdnego oraz wykonywanie prac elektrycznych i mechanicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY, POMOC LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

-Przygotowanie elementów metalowych do lakierowania-Lakierowanie proszkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I OPERATOR URZĄDZEŃ NA LINII PRODUKCYJNEJ SOKÓW I NAPOJÓW - 997,4 PLN

Obsługa maszyny etykietującej, obsługa urządzenia pakującego, mysie i konserwacja urządzeń na linii produkcyjnej, nadzór nad jakością wykonywanych czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Karwiniec (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ STOLARSKICH - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Budno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie materiałó dostawczych do magazynu,ustalanie ilości przyjmowanych materiałów,czuwanie nad ich odbiorem ilościowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

POMOCNIK MECHANIKA - PO STAŻU - od 925 PLN

pomoc mechanika
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Wilków (dolnośląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA OBSŁUGI KOMPUTEROWYCH MASZYN DZIEWIARSKICH BUST - od 2 000 PLN

Obsługa komputerowych maszyn dziewiarskich BUST
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Brużyczka Mała (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa sekretariatu:m prowadzenie ewidencji korenspondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie terminarza spotkań, wokandy, kontakt z klientami, opracowywanie i kopiowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Legnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK I LUB II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMCH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 2 000 PLN

Wydział Komunikacji: archiwizacja dokumentacjiobsługa petentów w zakresie wydawania prawa jazdy
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Cieszyn (śląskie)

EKSPERT DS. INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -wdrażanie pełnego cyklu tworzonego oprogramowania; -kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum; -dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; -przeprowadza analizę kodu programowego przygotowanego przez deweloperów dopasowując go do wysokich standardów kodowania; -nadaje kształt głównym elementom systemu; -zarządza komunikacją z Klientem; -dba o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klienta;
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - WOLICA - od 2 500 PLN

sprzedaż części, utrzymywanie kontaktów handlowych, poszukiwanie nowych klientów. Praca na pełny etat od poniedziału do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wolica (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻYSTA W DZIALE PRODUKTU&ZAKUPU + ST PO WER - 997,4 PLN

-prowadz. korespondencji i rozmów z dostawcami ( w tym w języku angielskim),- wprowadz. danych dotyczących zamówień do systemu-
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 387,5 PLN

ochrona mienia wewnątrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowania posiłków, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

1748U - POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wacyn (mazowieckie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

-nauka obsługi programu FK - dekretowanie i księgowanie faktur-nauka kompletowania dowodów księgowych-pomoc przy sporządzaniu zestawień z programu FK-pomoc przy obsłudze programu kasowego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI - od 5 000 PLN

budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, koordynacja kompletnego procesu od zamówienia do dostawy , oraz obsługa po sprzedawcza.Sprzedaż Koordynaca realizacji umów z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Józefów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 900 PLN

sprzedaż owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sierpc (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 000 PLN

produkcja mebli ogrodowych i sypialni
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Dąbrówka (małopolskie)