Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Lublin KATARZYNA GOŁKIEWICZ

WERTERA 44, 20-713 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem; Przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty, asystowanie przy zabiegach stom., prowadzenie terminarza wizyt, prowadzenie dokumentacji medycznej.Wykształcenie pomaturalne, policealne o kierunku asystentka stomatologiczna lub higienistka. Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery. Znajomość obsługi kompuera. Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystentka stomatologiczna*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Ukończona szkoła dla asystentek stomatologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: KATARZYNA GOŁKIEWICZ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy:
kompleksowe i profesjonalne leczenie w zakresie: ortodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna, implantologia, endodoncja i inne.

Nazwisko osoby zgłaszającej: Katarzyna Gołkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.05.2016