Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Głębowice GABINET DENTYSTYCZNY Lucyna Walica

Oświęcimska 8, 32-608 Głębowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Asystentka stomatologiczna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.6

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 152 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głębowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Osiek

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 152 PLN

Data zakończenia pracy: 18.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie, książeczka sanepidowska. Godziny pracy : poniedziałek, środa,czwartek 8.00.-14.00 wtorek: 12.00 - 15.00

Nazwa pracodawcy: GABINET DENTYSTYCZNY Lucyna Walica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Osiek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głębowice

Ulica pracodawcy: Oświęcimska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: praktyka stomatologiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*