Praca ASYSTENT(KA) DYREKTORA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sekretariatu, sporządzanie projektow wszelkiego rodzaju pism slużbowych, prowadzenie rozliczeń zgodnie z wymogami firmy oraz obowiązującycmi przepisami, przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie obsługi klienta, prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, umawianie spotkań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 203 - 2 489 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT(KA) DYREKTORA

Data zakończenia pracy: 24.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, solidność, punktualność, podstawowa znajomość działania firmy (www.kmc-services.com.pl)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2016

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku elektryk w godzinach 8.00-16.00 (pon.-pt.)
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Jamnica (podkarpackie)

PRACOWNIK BIURA HANDLOWEGO - od 2 200 PLN

Wystawianie faktur, kompletowanie dokumentówkontrahentów, przygotowywanie zamówień, kontakt z kontrahentem
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA (Z) - od 1 750 PLN

pomocnik cukiernika
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA SERWISOWY-PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

doradca serwisowy-pracownik ds. obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJER - 2 000 - 6 000 PLN

aktywna sprzedaż produktów bankowych z wykorzystaniem telemarketingu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Brzeg (opolskie)

ASYSTENT - od 1 850 PLN

przygotowywanie pism, ofert w języku angielskim i koreańskim; kontakt z koreańskimi klientami; przygotowywanie sprawozdań w języku koreańskim
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gumna (śląskie)

SANITARIUSZ - od 2 000 PLN

- pomoc przy przyjmowaniu osób nietrzeźwych- przebieranie pacjentów zanieczyszczonych- odbieranie i przechowywanie odziezy i rzeczy wartościowych w depozycie- wykonywanie czynności higieniczno-sanitarnych pod nadzorem personelu medycznego- pomoc przy stosowaniu przymusu bezpośredniego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łódź (łódzkie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 1 OSOBA - od 1 850 PLN

układanie ścianek działowych, sufitów z płyt karto-gips, malowanie, gipsowaie. Praca na budowach w Częstochowie i powiecie częstochowskim
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Częstochowa (śląskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i rozkładanie towaru, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Katowice (śląskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA-DEKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie obróbek dekarskich oraz ich montaż, montaż pokryć dachowych, dachówek i blachodachówek, instalacja rynien i rzek spustowych, wykonywanie elementów konstrukcji dachowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gnieżdżewo (pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 800 PLN

Malowanie konstrukcji drewnianych oraz elementów składanych altan ogrodowych, domków narzędziowychm placów zabaw, domów drewnianych i mebli ogrodowych. Praca w siedzibie firmy oraz na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kowale (śląskie)

KRAWIEC - OFERTA POZYSKANA W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA I DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - od 1 850 PLN

Szycie odzieży z dzianin na maszynach: owerlok, stębnówka, renderka, lamowarka oraz obsługa żelazka przemysłowego tj. podprasówki międzyoperacyjne, prasowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lubowidz (mazowieckie)

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane.Praca na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjęcie towaru (system komputerowy), wyjmowanie towaru na salę sprzedaży, zwroty towaru, reklamacje klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Łuków (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 056 PLN

Sprzątanie sal lekcyjnych, toalet, korytarzy.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER/KA - od 480 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wołyńce (podlaskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE SUROWCA RYBNEGO ROZMROŻONEGO I ŚWIEŻEGO DO PROCESU WĘDZENIA, PRZYGOTOWANIE WYROBÓW Z RYB DO PROCESU WĘDZENIA, PRZYGOTOWANIE WYTWORZONYCH PRODUKTÓW DO TRANSPORTU; WYMAGANIA: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, OK. 0,5 ROKU DOŚWIADCZENIA W PRZETWÓRSTWIE RYBNYM;
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

prace związane z kryciem dachów
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Góra (dolnośląskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM/ STAŻ - 997,4 PLN

Opieka nad dziecmi w żłobku, dbałośc o wszechstronny rozwój dzieci, wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER V WYDZ. RODZ. I NIELET. - 997,4 PLN

wykonuwanie prac biurowych w sekretariaciekserowanie dokumentówsporządzanie projektów pismobs. urządzen biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łódź (łódzkie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 850 PLN

Montaż podzespołów elektronicznych : lutowanie, testowanie
HSK DATA Ltd. Sp. z o.o. - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed