Praca ASYSTENT WYCHOWAWCY (J. ROSYJSKI, J. UKRAIŃSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT WYCHOWAWCY (J. ROSYJSKI, J. UKRAIŃSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 02.07.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe-pedagogika; dobry kontakt z dziećmi; komunikatywność; kreatywność; umiejętności pedagogiczne; uprawnienia do pracy z dziećmi; min. 3 lata doświadczenia; biegła znajomość języka rosyjskiego oraz ukraińskiego. Obowiązki: odpowiedzialność za bezbolesną integrację dzieci z ''z językiem polskim''; asystowanie wychowawcy podczas zajęć dydaktycznych prowadzonych zgodnie z programem MEN; wspieranie dzieci w ich ojczystym języku, tym samym ułatwiając im naukę polskiego. Praca w międzynarodowym punkcie przedszkolnym w grupie dwujęzycznej (polsko-rosyjska).

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015