Praca ASYSTENT PRAWNY Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 950 PLN

obsługa urządzeń fizjoterapeutycznych, ćwiczenia indywidualne z pacjentem, rejestracja
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe w szpitalu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Brzeg (opolskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Węglew (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie, ważenie potrzebnych produktów, obróbka wstępna warzyw, owoców, innych surowców, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, estetyczne podawanie wszystkich posiłków, mycie naczyń i sprzętu kuchennego, sprzątanie kuchni i innych pomieszczeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2015-05-25 - Jastrzębie (kujawsko-pomorskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków obsługa kelnerska klientów, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2014-10-20 - Jarosław (podkarpackie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

monter mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Lublin (lubelskie)

KOORDYNATOR SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ - od 5 000 PLN

Koordynacja i realizacja usługi transportowej. Organizacja i nadzór dostawców/podwykonwaców. Oferowanie oraz doradzanie rozwiązań transportowych. Analiza wyników finansowych, raporty. Kierowanie podległym zespołe.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe, drogowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Suwałki (podlaskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

Sortowacz odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (S,1K) - 997,4 PLN

Przyjmowanie, układanie towarów, załadunek i rozładunek towarów u klienta, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI I KOPARKOŁADOWARKI (Z) - od 2 000 PLN

Operator koparki i koparkoładowarki
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tarnów (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - TURECKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowanie, wydawanie posiłków kuchni tureckiej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI TAJSKIEJ - do 3 800 PLN

Przygotowywanie dań kuchni tajskiej. Równoważny system czasu pracy, dwie zmiany: 6-14, 14-22. Miejsce pracy: lokale należące do firmy Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. Sp. k. (Wrocław).
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wrocław (dolnośląskie)

BRYGADZISTA(NR 3345) - od 1 850 PLN

PRACA DLA TECHNIKA ODZIEŻOWEGO JAKO BRYGADZISTA OBOWIĄZKI KIEROWANIE SZWALNIĄ.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - od 925 PLN

Umiejętność obsługi pieca,umiejętność pieczenia ciast i ciasteczek. Doświadczenie na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Stary Kobylnik (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 000 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie z zakrsem obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Warka (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Redło (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

obsługa świadczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Działoszyn (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy na terenie powiatu radomszczańskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Blok Dobryszyce (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Burzenin (łódzkie)

ASYSTENT HANDLOWEGO - RASZYN - od 2 100 PLN

utrzymywanie kontaktów z klientami firmy z Chin, udział w przygotowywaniu planów sprzedaży, udział w tworzeniu ofert handlowych dla klientów z Chin, praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Raszyn (mazowieckie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 1 600 PLN

formierz
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe, dokonywanie zamówień przez internet, dokonywanie przelewów, wystawianie rachunków i paragonów fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO - od 1 850 PLN

operator linii produkcji
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Olszyna (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 100 PLN

Dozór mienia na obiektach przemysłowych i innych.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Oświęcim (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed