Praca ASYSTENT W DZIALE PROJEKTU Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTU

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE PROJEKTU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość języka angielskiego, umiejętność radzenia sobie ze stresem,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, pomoc w prowadzeniu dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska na terenie lokalu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

- wydawanie i przyjmowane towaru- załadunki i rozładunki- gospodarka magazynowa- dostarczanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK DROGOWY-KIEROWCA - do 2 700 PLN

naprawa i konserwacja nawierzchni drogowych asfaltowych oraz kostki brukowej,oznakowanie poziome i pionowe dróg,obsługa maszyn budowlanych,transport materiału do budowy dróg
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Czeladź (śląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace remontowo-porządkowe organizowane przez Dział Obsługi Gospodarczej MOPS w lokalach administrowanych przez Ośrodek
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Chocianów (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - od 2 000 PLN

Obsługa programu WF-MAGfakturowanie dostaw węgla
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Parczew (lubelskie)

POMOC W PIEKARNI - 997,4 PLN

pomoc w piekarni - prace pomocnicze przy produkcji i pakowaniu pieczywa, dbanie o porządek i czystość w zakładzie
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Chotyniec (podkarpackie)

SPAWACZ 111 I 311 - do 11 PLN

Praca w hucie, spawania konstrukcji, grube blachy (wymagane doświadczenie)
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chorzów (śląskie)

SZWACZKA - do 1 850 PLN

Szycie odzieży oraz pościeli
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Radomsko (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

Przygotowywanie, gotowanie potraw kuchni orientalnej. 82 godz/mc.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wrocław (dolnośląskie)

FLORYSTA - do 2 000 PLN

wykonywanie kompozycji i sprzedarz kwiatów
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Chwaszczyno (pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

- przygotowywanie propozycji wydarzeń kulturalnych,- pomoc przy organizacji konkursów zgodnie z zasadami obowiązującymi w PCA,- udział w organizacji imprez kulturalnych takich jak: koncerty muzyczne, koncerty zespołów rockowych, wieczory autorskie, kabaretowe, spektakle teatralne, imprezy plenerowe,- kolportaż informacji reklamowych i materiałów związanych z działalnością PCA od stałych punktów oraz poszukiwanie nowych miejsc reklamowych,- współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w celu reklamy i propagowania imprez kulturalnych,- promowanie imprez organizowanych przez PCA,- aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) znajdujących się w instytucjach i firmach,- wykonywanie innych zadań zleconych przez Opiekuna, zgodnych ze stanowiskiem odbywanego stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Staroźreby (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Trzemeśnia (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

remont, wykończenie wewnętrze; kafelkowanie, tynki, gładzie, montaż stolarki otworowej (drzwi, okna) panelowanie ściany, montaż paneli podłogowych, malowanie, wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Świętochłowice (śląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

obróbka elementów metalowych, spawanie elementów
kontakt przez PUP - 2015-10-07 - Książe-Skroniów (świętokrzyskie)

Dbanie o wystrój sklepu, utrzymanie czystości na stanowisku, kontrola dostaw towaru, regulowanie należności za towar-zapoznanie się z urządzeniami w sklepie, instrukcja obsługi kasy fiskalnej, rejestrowanie sprzedaży-dobieranie gotówki, wydawanie paragonów, anulowanie paragonów, sporządzanie raportów fiskalnych-wycena i metkowanie towaru, eksponowanie towaru, sprawdzanie jakości towarów-informowanie klientów w walorach towaru, informowanie o promocjach-przyjmowanie ewentualnych reklamacji, przygotowywanie faktur sprzedaży-prowadzenie rejestru faktur, przyjowanie należności i wydawanie reszty-przyjmowanie płatności za pomocą terminala, dbanie o jakość obsługi klienta, pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 925 PLN

praca przy pracach dekarskich,
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa automatu do flekowania
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Istebna (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych (praca dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POMOC KUCHNI - do 1 850 PLN

Sporządzanie dań mącznych, surówek i sałatek, galaret, galantyn, sosów i zup. Umowa o pracę na czas określony. Oferta dostępna wali G
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Zgodne ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Redzikowo (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie.Sprawdzanie faz wzrostu roślin.Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania.Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Rosołów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW HODOWLI I ŻYWIENIA ZWIERZĄT - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, obsługa i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)