Praca ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH Lublin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa komputerawprowadzanie danych adresowych przesyłek pocztowych do systemu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: asystent usług pocztowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Aleja Jana Pawła II 95, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łęczyński

Gmina pracodawcy: Łęczna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczna

Ulica pracodawcy: Aleja Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 95

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent usług pocztowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - KOORDYNATOR ZLECEŃ - 1 850 - 2 000 PLN

pozyskiwanie zleceń zagranicznych , koordynacja i nadzór prowadzonych zleceń w zakresie budownictwa
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bobrek (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2015-03-16 - Świętoszów (dolnośląskie)

OPERATOR CNC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wilków (dolnośląskie)

POMOC ANIMATORA KULTURY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Żuromin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY OFPR/16/0938 (S) - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mszana Dolna (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

farbowanie, rozjaśnianie włosów, strzyżenie damskie i męskie za pomocą różnego rodzaju nożyczek i maszynek, modelowanie fryzur za pomocą grzebieni, szczotek i suszarek, wykonywanie trwałej ondulacji różżnymi technikami, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych włosób i skóry głowy, dbanie o estetykę miejsca pracy, przestrzeganie zasad bhp i przepisów sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Cisew (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 925 PLN

załadunek towaru z magazynu i dostarczanie do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Obieg i rejestracja poczty wychodzącej i przychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Piła (wielkopolskie)

SELEKCJONER NOREK - od 1 400 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Selekcja zwierząt oraz ich dobór celem uzyskania jak najlepszej jakości produkcjiWYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe, średnie - hodowla zwierząt futerkowych, udokumentowana praca na fermie norek jako selekcjoner prze min. 3 lata
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Gwoździany (śląskie)

KOORDYNATOR DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 2 000 PLN

Nadzór nad prawidłowym świadczeniem usług utrzymania czystości i porządku w podległych obiektach.
"ROKA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-08 - Lublin (lubelskie)

ARCHITEKT INŻYNIER BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

Inwentaryzacja obiektów budowlanych, przygotowanie dokumentacji projektowej.Wymagania: wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe), podstawowa znajomość ARCHICAD lub AUTOCAD.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Pogrzebień (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 900 PLN

pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Łomża (podlaskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

sprzątanie pomieszczeń, pomoc przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Batowice (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa poczty elektronicznej, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zbrosza Duża (mazowieckie)

KSIĘGOWY (REFUNDACJA DLA OSÓB DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

sprawdzanie rachunków pod względem zgodności wartości faktury z zapłatą i terminów realizacji, wyjaśnianie rozbiezności, prowadzenie kartotek środków trwałych, przyjmowanie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe oraz drobne remonty.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Ostrowite (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Espozycja lady, sprzedaż wyrobów mięsnych, wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. ogólnospożywczych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ - do 1 750 PLN

Przewożenie słomy,trawy,zboża,odrzucanie obornika
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kaszyce Milickie (dolnośląskie)

utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 600 PLN

Prace przy kładzeniu elewacji budynków mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Jasieniec (mazowieckie)

OBSŁUGA KASY FISKALNEJSPRZEDAŻ TOWARÓWPRZYJMOWANIE TOWARÓWDBANIE O PORZĄDEK I TERMINOWOŚĆ TOWARÓW
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Chęciny (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, dyspozycyjność
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wadowice (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 900 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)