Praca ASYSTENT DZIAŁU SERWISU Zagnańsk KH - KIPPER sp zo.o.

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU SERWISU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Aktywny udział w realizacji bieżących prac serwisowych. Nadzór nad zespołem serwisowym. Wsparcie działu przy tworzeniu ofert i rozliczaniu napraw i usług Serwisowych. Wsparcie przy programowaniu układów hamulcowych i zawieszeń do przyczep i naczep. Uaktualnianie baz danych serwisu

Data publikacji: 2016-01-18

Lokalizacja: Zagnańsk (świętokrzyskie)

Pracodawca: KH - KIPPER sp zo.o.

Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Aktywny udział w realizacji bieżących prac serwisowych. Nadzór nad zespołem serwisowym. Wsparcie działu przy tworzeniu ofert i rozliczaniu napraw i usług Serwisowych. Wsparcie przy programowaniu układów hamulcowych i zawieszeń do przyczep i naczep. Uaktualnianie baz danych serwisu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU SERWISU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zagnańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zagnańsk

Zawód: pozostali zaopatrzeniowcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość branży samochodowej. Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki Sumienność i dobra organizacja pracy, Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, inne mile widziane

Nazwa pracodawcy: KH - KIPPER sp zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
e-mail: lukasz.karczewski (at) kh-kipper.pl; o temacie Asystent w Dziale Serwisu (CV z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych)Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Zagnańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zagnańsk

Ulica pracodawcy: Kajetanów

Numer budynku pracodawcy: 130

Profil działalności pracodawcy:
produkcja naczep, przyczep i zabudów dla branży budowlanej.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali zaopatrzeniowcy