Praca ASYSTENT SPEDYTORA Kwidzyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pomoc przy organizowaniu transportu towarów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPEDYTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Zawód: spedytor

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana komunikatywna znajomość języków obcych, Program Regionalny Region Gospodarka Praca

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.robi.net.pl

Ulica pracodawcy: Grudziądzka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Firma ROBI powstała w 1999 roku. Podstawą działalności firmy jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki. Dodatkowym zakresem działania jest wynajem nieruchomości. ROBI specjalizuje się w tzw. przewozach expressowych, głównie branżą automotive i elektroniki. ROBI pracuje na terenie Polski oraz całej Europy. Działa od Gibraltaru i Irlandii na zachodzie, po Finlandię, Estonię, Łotwę, Ukrainę na wschodzie. Współpracuje z wieloma firmami transportowymi z kraju i zagranicy.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: spedytor

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy