Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Lublin PRACOWNIA USŁUG TECHNICZNYCH HORYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DUNIKOWSKIEGO 56, 20-425 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie wyższe, obsługa pakietu Office, prawo jazdy kat.B, obsługa urządzeń biurowych; sporządzanie dokumentacji projektowej w programie Bricscad, ZWCad. Wdrażanie się w poszczególne etapy procesu tworzenia dokumentacji projektowej. Kontakt z Urzędami oraz Zakładem Energetycznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: inżynier elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.02.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Inżynier elektryk

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa urzadzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Projektowanie w systemie AutoCad

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA PROGRAMU MICROSOFT OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy:
PRACOWNIA USŁUG TECHNICZNYCH HORYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: DUNIKOWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.01.2016

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 300 PLN

obróbka plastyczna blachy, obsługa maszyn CNC do obróbki plastycznej blachy, znajomość obsługi innych maszyn typu frezarki, tokarki, szlifierki, wiertarki i wytłaczarki;
ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

BLACHARZ - od 2 000 PLN

produkcja elementów wentylacyjnych
"EKO-SANIT D.GRZYBOWSKI SPÓŁKA JAWNA" - 2016-09-26 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa krajalnicy i maszynki do mielenia mięsa, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
ZAKŁADY MIĘSNE "ŁMEAT-ŁUKÓW" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-19 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu. Bieżąca kontrola stanów magazynu i terminów przydatności do spożycia.
DRIMPOL SPÓŁKA Z O.O. - 2017-04-10 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - 10 - 12 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POTRAW Z OFERTY MENU
kontakt przez OHP - 2016-06-09 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Przygotowywanie i realizacja projektów w zakresie funduszy unijnych, pisanie wniosków; wykształcenie wyższe, umiejętność pracy w zespole, zarządzanie projektami w ramach funduszy unijnych, pisanie projektów unijnych, samodzielność, kreatywność w wysokim stopniu, umiejętność pracy pod presją; biegła znajomość j. angielskiego; minimum roczne doświadczenie w zakresie pisania projektów unijnych w teorii i praktyce, ukończone kursy i szkolenia z zakresu projektów unijnych; Wykształcenie wyższe; minimum roczne doświadczenie w zakresie pisania projektów unijnych w teorii i praktyce, ukończone kursy i szkolenia z zakresu projektów unijnych; Język angielski w stopniu biegłym; Samodzielność,, kreatywność w wysokim stopniu, umiejętność pracy pod presją czasu.
SMB Consulting Bochyński Sebastian - 2015-12-08 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Bieżące utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Cza-Ta" Niciak Spółka Jawna - 2016-01-05 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ (METODA MIG/TIG) - od 2 000 PLN

Spawanie stali zwykłej jakości, stali nierdzewnej i aluminium.
ZAKŁAD OBRÓBKI METALI "KOMECH" - EDWARD KOSTRUBIEC - 2017-04-21 - Lublin (lubelskie)

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PRZEWOZU OSÓB ZGODNIE Z PRAWEM JAZDY KAT. D - od 2 200 PLN

Przewóz pasażerów na trasach międzymiastowych.Miejsce wykonywania pracy: teren kraju- zezwolenia.Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. podstawowe, kwalifikacja na przewóz osób lub aktualne szkolenie okresowe oraz aktualne badania lekarskie i psychologiczne a także karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
BP TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-19 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH NA LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

naprawa maszyn i diagnoza pracy i usterek piecy, przenośników przy linii produkcyjnej
ODLEWNIA ŻELIWA LUBLIN SP.Z O.O. - 2016-04-18 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - 1 850 - 2 060 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, wykonywanie baleyage i i trwałej ondulacji włosów.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

prace magazynowe w magazynie spozywczym
DRIMPOL M.D. RYKOWSCY SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-21 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw, prace zwiazane ze stanowiskiem pomocy kuchennej.
SIEDEM ŻYCZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-26 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - 2 000 - 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zawodowe, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, gotowanie. Miejsce wykonywania pracy: LUBLIN- KARPACZ (zakwaterowanie).
LOGO-LIFT S.C. - 2016-11-07 - Lublin (lubelskie)

LEKARZ - SPECJALISTA PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY - 2 000 - 5 700 PLN

Wykonywanie obowiązków wynikających z odrębnych decyzji prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie. Przeprowadzanie na zlecenie sądu wywiadów w sprawach nieletnich oraz prowadzenie poradnictwo specjalistyczne dla małoletnich, nieletnich i ich rodzin. Sporządzanie opinii dla sądów i prokuratorów w obszarze właściwości sądu okręgowego.
SĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE - 2016-05-04 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie z Visual Merchandising (Kreowanie przestrzeni handlowej),pomoc w rozmieszczaniu obuwia,oznaczanie cenowe,graficzne produktów.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Lublin (lubelskie)

RECEPCJONISTA - od 2 200 PLN

Meldowanie i wymeldowywanie gości, przyjmowanie płatności, przygotowywanie raportów, wystawianie faktur VAT.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

MAJSTER WYTWÓRNI MAS BITUMICZNYCH - 4 000 - 5 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania schematów automatyki i elektrycznych oraz znajomość systemów automatyki przemysłowej; pracy w zespole oraz zarządzania pracownikami; obsługa komputera (środowisko Windows oraz pakiet Office), wymagane doświadczenie w zakresie prowadzenia magazynów oraz pracach mechanicznych. Ogólny zakres obowiązków:-bezpośredni nadzór nad operatorami wytwórni oraz operatorami sprzętu drogowo-budowlanego-zapewnienie procesu produkcji zgodnie z receptami, procedurami ZKP oraz Instrukcją Obsługi WMB-prowadzenie gospodarki magazynowej- inwentaryzacja materiałów do produkcji oraz przychodów i rozchodów magazynowych-zapewnienie sprawności maszyn do produkcji mieszanek bitumicznychw zakresie układów automatyki i mechaniki.
SKANSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-09 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 000 PLN

Prace porządkowo-czystościowe, sprzątanie w biurach od godz. 16:00 + teren zewnętrzny
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Lublin (lubelskie)

KRAJACZ - od 2 000 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę krajarki, sprawne i rzetelne wykonywanie czynności objętych procesami technologicznymi zgodnie z obowiązującą technologią, prawidłowe wykorzystywanie urządzeń i surowców w procesie produkcyjnym, zgodnie z obowiązującymi normami i instrukcjami, utrzymywanie maszyn w czystości i pełnej sprawności technicznej;
Intrograf-Lublin S.A. - 2017-04-04 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROLNICTWA - od 2 500 PLN

prowadzenie szkoleń dla rolników
SZKOLTEX CENTRUM USŁUG BHP I KADR DANIEL SOCHACKI - 2016-05-09 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWA - od 1 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Prowadzenie książek Przychodów - Rozchodów.
AGENCJA-BIURO KSIĘGOWE S.C. JACEK SZPALA, AGNIESZKA SZPALA - 2016-11-23 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa programu SUBIEKT, zdobywanie nowych kontrahentów, obsługa sklepu internetowego, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lublin (lubelskie)

LAKIERNIK - od 2 000 PLN

Lakierowanie frontów meblowych.
PRACOWNIA STOLARSKA AGNIESZKA LISIAK - 2016-04-20 - Lublin (lubelskie)

MURARZ - od 6 000 PLN

Murowanie klinkierem, praca na terenie Belgii.
ANDRZEJ BRYKAJŁO BRANDPOL - 2016-03-21 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 580 PLN

Utrzymanie czystości na obiekcie
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA OBIEKTEM HOTELARSKO-RESTAURACYJNYM - od 2 000 PLN

Zarządzanie działalnością obiektu hotelarsko-gastronomicznego, organizacja i koordynacja wszelkich organizowanych imprez. Zdobywanie i podtrzymywanie istotnych dla rozwoju firmy kontaktów. Tworzenie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy, opracowywanie oraz realizacja strategii marketingowej oraz polityki sprzedażowej, monitorowanie działań konkurencji. Stałe monitorowanie uzyskiwanych wyników.
Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o. - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie odzieży męskiej, odzież lekka, praca na maszynach szwalniczych typu: stębnówka, guzikarka, dziurkarka;
DAR-TEX P.P.H. DARIUSZ BRONIKOWSKI - 2017-01-30 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Lublin (lubelskie)